Haber Detayı
16 Haziran 2019 - Pazar 11:04
 
"Yaşanabilir Bir Artuklu İçin Her Yerdeyiz"
Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, Belediyenin tüm birimleriyle yaşanılabilir bir Artuklu için ilçenin her bölgesinde çalışmalarına devam ettiğini açıkladı.
GÜNCEL Haberi


Artuklu Belediyesi ilçenin her bölgesinde hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Yaşanılabilir Bir Artuklu hedefiyle sokak ve mahallelerde birimleriyle yer alan Belediye, vatandaşların isteklerine karşı da hassasiyet ile çalışıyor. Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı’nın da titizlikle şahsen takip ettiği çalışmalarla ilçede sorunlar günden güne azaltılıyor.

Hemen sahaya indik ve hep çalışıyoruz

Hiç durmadan vatandaşlar için çalıştıklarını söyleyen Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “Göreve başlamamızın üzerinden çok kısa bir zaman geçmesine rağmen bizler Belediye olarak güzel çalışmalar yaptık. Hemen tüm ekiplerimizle sahaya inerek ilçemizin sorunlarını yerinde tespit ettikten sonra kolları sıvayarak çalışmalara başladık. Bu zaman zarfında altyapıda önemli çalışmalar yaptık. Sosyal sorumluluklarımız ile ilgili de çalışmalarımız sürüyor. Kısacası vatandaşlarımızın arasında ortak akıl ile ilçemizi yönetiyoruz. Bu sayede sorunları en kısa sürede sonlandırıyoruz” dedi.

Vizyon projeler yolda

Belediye olarak vizyon projelerin de alt yapılarını hazırladıklarını vurgulayan Tutaşı, “Belediyemiz sadece alt yapı ve üst yapı sorunlarıyla değil, aynı zamanda vatandaşlarımızın görmek istediği bir Artuklu’yu da inşa ediyor. Bu nedenle göz alıcı özel projeleri de hazırlıyoruz. Bu konuda fizibilite çalışmalarımız sürmektedir. Seçim döneminde söz verdiğimiz projeler için de hazırlıklarımız son sürat devam ediyor. Kısacası ilçemizin değişimi için çok yönlü çalışıyoruz” ifadesini kullandı

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: "Yaşanabilir, Bir, Artuklu, İçin, Her, Yerdeyiz",
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı