Haber Detayı
07 Mayıs 2019 - Salı 14:35
 
Tutaşı: "Tüm çalışmaları şahsen takip ediyoruz"
Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı ilçede çözüm odaklı çalışacaklarını ve yapılan tüm çalışmaları minimum zamanda bitireceklerini söyledi.
GÜNCEL Haberi


Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı göreve başlamasından kısa bir zaman geçmesine rağmen çalışmalarıyla takdir kazandı. Sürekli sahada çalışmaları bizzat takip eden Başkan Tutaşı, vatandaşlar ile iç içe oluyor ve ortak aklı da inşa ediyor. Artuklu’da her yönüyle çalışmaların başladığın aktaran Belediye Başkanı Tutaşı, “Bütün projelerin ve çalışmaları yerinde takip ederek, çalışmaların daha kısa zamanda bitmesini sağlıyoruz” dedi.

Tüm çalışmaları şahsen takip ediyoruz

Tutaşı, “Amacımız zamanı en akılcı şekilde kullanarak çalışmaların en hızlı şekilde yapılmasıdır” diye konuşurken, “İlçemizde bütün mahallelerimizde ekiplerimiz ile birlikte incelemelerimiz sürüyor. Mahallelerimizin ve sokaklarımızın sorunlarını yerinde görüyor ve bu konuda yol haritası çıkartıyoruz. Öte yandan çalışmalarımızı da planlıyor ve sorunların bitmesi için hemen işe koyuluyoruz. Yapılan tüm çalışmalarda şahsım da yer alıyor ve projeleri yerinde takip ediyor” ifadesini kullandı.

Kısa zamana daha çok iş

Bu sayede çalışmaları en kısa sürede bitirdiklerine değinen Tutaşı, bütün çalışmaları bu hassasiyet ile yapacaklarını dile getirdi. Tutaşı şöyle devam etti: “İlçemizde kaybedecek bir dakikamız bile yok vatandaşlarımızın beklentilerine hemen cevap vermek adına tüm işlerimizin takipçisi oluyoruz. Bu düşünceyle çalışmaları minimum zamanda bitirerek hemşehrilerimizin mutlu olmasına vesile oluyoruz. Ayrıca zamanı en güzel şekilde kullanılarak daha çok sorunu bitiriyoruz”

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Tutaşı:, "Tüm, çalışmaları, şahsen, takip, ediyoruz",
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı