Haber Detayı
26 Ağustos 2019 - Pazartesi 11:09
 
Tutaşı, “Temiz bir ilçe için çalışmalarımız sürecek”
Artuklu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri yer altı çöp konteynırı montaj işiyle kötü görüntülerin önüne geçmek için harekete geçti.
GÜNCEL Haberi


Artuklu Belediyesi yaşanabilir bir ilçe hedefiyle çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Alt yapı ve üst yapı çalışmalarının yanında temiz bir Artuklu hedefini de koyan Belediye, bu konuda da çalışmalarına hız verdi. Artuklu Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçenin birçok noktasında mevcut çöp konteynırların yerini yer altı konteynırları aldı.

Her alanda sahadayız

İlçenin her yönüyle gelişmesi ve değişmesi için çalışmalarını sürdüklerini söyleyen Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “Artuklu’nun temizliği konusunda da aktif bir şekilde çalışıyoruz. İlçemizin hak ettiği çalışmalara sahip olması adına durmadan çalışmaktayız. Her anlamda bütün birimlerimiz sahada yer almaktadır. Daha temiz bir Artuklu düşüncesiyle de personelimiz fedakarca çalışmaktadır. Bu nedenle mevcut çöp konteynırları konusunda da çalışmalara başladık” dedi.

Daha hijyenik

Birçok bölgede yer altı çöp konteynırı montajları yaptıklarını aktaran Tutaşı, “Biz mevcut konteynırların bazı noktalarda uygun olmadığını düşündük. Özellikle çocuklarımızın zamanlarını geçirmek amacıyla gittiği parklarda ve vatandaşlarımızın yoğun olarak kullandığı bölgelerde değişime başladık. Mevcut konteynırları alarak yer altı montajlarını tamamladık. Bu sayede hem görüntü hem de hijyen açısından kazanım elde ettik. İlçemizde bu konuda çalışmalarımız sürecek” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Tutaşı,, “Temiz, bir, ilçe, için, çalışmalarımız, sürecek”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı