Haber Detayı
24 Temmuz 2019 - Çarşamba 16:49
 
Tutaşı, “Hemşehrilerimiz İstiyor, Biz Yapıyoruz”
Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, vatandaşların beklentilerine cevap veren bir yapıda hareket ettiklerini ve bu şekilde sorunları bitirdiklerini iletti.
GÜNCEL Haberi


Artuklu Belediyesi görev ve sorumluluk alanında yer alan çalışmaları başarıyla yapmaya devam ediyor. Vatandaşların isteklerine karşı duyarsız kalmayan Belediye, ilçenin her tarafında önemli işler gerçekleştiriyor. Özellikle yollar ile ilgili sorunların bitmesi adına fedakar şekilde çalışmalarını sürdüren Belediye, kısa sürede büyük mesafe kat etti. Artuklu Belediyesi yetki alanında olmayan istek ve taleplerin yerine getirilmesi adına da sorumluluk alarak kurumlar arası bağlantı da sağlıyor.

Dinliyoruz ve çözüyoruz

İlçenin en güzel yerlerde olması için çaba verdiklerini söyleyen Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı, "Biz göreve gelmemizin akabinde hiç zaman kaybetmeden hareket ederek çalışmalara start verdik. Öncelikle ilçemizin sorunlarını tespit ederek hareket ettik. Vatandaşlarımızla yaptığımız istişareler neticesinde sorumluluk alanımızda en çok şikayet edilen konuların başında gelen yol sorununa eğildik. Kısa sürede büyük başarı kaydederek yolumuzda ilerledik. Bunun yanında sosyal sorumluluklarımızı da yerine getiriyoruz. Çocuğundan yaşlısına kadar hemşehrilerimizin yanında oluyoruz” dedi.

Vatandaşlarımızın sorunları için kurumlar ile görüşüyoruz

Yetki alanında olmamasına rağmen toplumun talep ve önerileri için de ellerinden geleni yaptıklarına dikkat çeken Tutaşı, “Vatandaşlarımızın Mardin’e dair istekleri için de üzerimize düşenleri yerine getiriyoruz. Bazen kamuoyu ulaşması için çalışmalar başlatırken, bazen de ilgili kurumlar ile görüşerek sorunların bitmesi için uğraş veriyoruz. Kısacası vatandaşlarımızın sesine her zaman kulak veriyoruz. Bundan sonra da bu hassasiyetimiz devam edecek” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Tutaşı,, “Hemşehrilerimiz, İstiyor,, Biz, Yapıyoruz”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı