Haber Detayı
19 Nisan 2019 - Cuma 13:14
 
Tutaşı, “Ekiplerimiz Sorunların Bitmesi İçin Çalışıyor”
Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı ilçede sorunlara eğildiklerini ve tüm ekiplerin sıkıntıların sona ermesi için sahaya indiğini kaydetti.
GÜNCEL Haberi


Artuklu Belediyesi ilçenin sorunlarını bitirmek ve vatandaşların beklentilerini yerine getirmek için çalışmalara başladı. Vatandaşların şikayetlerini hemen değerlendirerek sorunlarını bitirmeyi hedefleyen Belediye, en çok istenilen konuların başında gelen yollardaki çukur ve deformeleri bitirmek için çalışmalara başladı. Vatandaşların telefonla, şahsen ve sosyal medya aracılığıyla yolladıkları şikayetlere hemen müdahale eden Belediye, bu konuda takdir kazandı.

Sürekli vatandaşlarımızın yanındayız

Konu hakkında bilgi veren Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “Hemşehrilerimizin mutlu olması hedefiyle durmadan çalışacağız” dedi. Tutaşı, “Göreve gelmemizin akabinde ilçemizin her yerinde şahsım ve ekibim çalışmalara başladı. Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızı dinliyor ve onların beklentilerini yerine getiriyoruz. Yaşanılabilir bir Artuklu hedefiyle mesai mefhumu gözetmeksizin yollardayız. Bize gelen şikayetlerinde başında yollar ile ilgili sıkıntılar geliyordu. Bu konuda da hemen harekete geçtik” ifadesini kullandı.

Sorunlar bitecek

Ekiplerin görülen ve istenilen bölgelerde gerekli çalışmayı yaptığını vurgulayan Tutaşı, “Bütün birimlerimiz vatandaş memnuniyetini gözeten bir hassasiyetle çalışmalarını sürdürüyor. Şu anda yollar konusunda hassasiyetle duruyoruz. Kısa sürede güzel işler yaptık. Şu anda personelimiz de sokak sokak gezerek tespitler yaparak onarım çalışmalarını yapıyor. Biz kısa vadede bu çalışmaları yaptıktan sonra daha kalıcı çalışmalar için de hemen harekete geçeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı. 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Tutaşı,, “Ekiplerimiz, Sorunların, Bitmesi, İçin, Çalışıyor”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı