Haber Detayı
26 Haziran 2019 - Çarşamba 13:39
 
Tutaşı: “Çalışanlarımızın Her Zaman Yanındayız”
Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, belediye olarak çalışanın yanında bir anlayışta olduklarını vurgularken, “İlçemizin gelişimi için gecesine gündüzüne katan emekçimize değer veriyoruz” ifadesini kullandı.
GÜNCEL Haberi


Artuklu Belediyesi bünyesinde çalışan işçi ve memuru düşünen bir yapıda çalışmalar yapıyor. Bu bağlamda belediyede çalışan memur ve işçi hizmet alımı ayırt etmeksizin toplam 446 personel için promosyon anlaşması imzalandı. 8 bankanın katıldığı ihalede en yüksek miktar olan bin 950 TL’yi veren banka ile anlaşma imzalandı.

Çalışanlarımızın menfaatini gözetiyoruz

Artuklu’nun gelişiminde önemli bir rolü olan personelin her zaman yanında olduklarını söyleyen Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, "Çalışanın menfaatlerini koruyan bir yapıda çalışmaların devam ettiğini vurgulayan Tutaşı, “Belediyemiz ilçemizin her yönüyle gelişimi ve değişimi için çaba vermektedir. Artuklu’nun her noktasında personelimiz en olumsuz hava koşullarında dahi fedakarca çalışmaktadır. Biz de kurum olarak çalışanlarımızın menfaatlerini düşünüyoruz. Bu konuda elimizden gelen çabayı göstermekteyiz. Son olarak imzaladığımız promosyon anlaşması ile işçi, memur ve hizmet alımı ayrımı yapmaksızın mutlu eden bir sözleşme imzaladık. 8 bankanın katıldığı ihalede en yüksek miktar olan bin 950 TL’yi veren banka ile anlaşma sağladık. Çalışanlarımızın haklarını korumaya devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Tutaşı:, “Çalışanlarımızın, Her, Zaman, Yanındayız”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı