Haber Detayı
25 Nisan 2018 - Çarşamba 01:26
 
Türk Kadınlar Birliği Nusaybin'de 3 Anasınıfı donattı
Türk Kadınlar Birliği Pendik Şubesi tarafından Nusaybin'de donatılan 3 Anasınıfın açılışı yapıldı.
GÜNCEL Haberi


Misak-ı Milli İlkokulunda yapılan Anasınıfların açılışına Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Ergün Baysal, Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, Türk Kadınlar Birliği Pendik Şube Başkanı Özen Öztanyel, Okul Müdürü Selman Yavuz, Veliler,Öğretmenler ve Öğrenciler katıldı.

Açılışta konuşan Nusaybin Milli Eğitim Müdürü Ümit Çetin, Türk Kadınlar Birliği Pendik Şubesinin Nusaybin'de 3 Anasınıfını başta sona kadar tüm ihtiyaçlarıyla donattığını söyledi. Çetin, Nusaybin Milli Eğitimi ve öğrencileri adına Türk Kadınlar Birliği Şubesi Başkan ve yöneticilerine teşekkür ettiğini belirtti.

Türk Kadınlar Birliği Pendik Şube Başkanı Özen Öztanyel yaptığı konuşmada ise, bu sınıfların Nusaybinli çocuklara 23 Nisan armağanı olduğunu söyledi.

Öztanyel: "Nusaybin'e geldik, keşke daha evvel gelseydik, yine geleceğiz. Yine sizlerle berebar olacağız. Burası bizim vatan topraklarımız, hepimizindir. Biz biriz, bütünüz, tamamız. Yaptığımız sınıflardan biri deniz temalı biri doğa temalı biri de sevgi, dostluk, çocuk ve barış temalıdır. Ülkemizin buna ihtiyacı var, hepimizin buna ihtiyacı var" dedi.

Konuşmalardan sonra Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Baysal, Milli Eğitim Müdürü Çetin, Emniyet Müdürü Vekili Ahmet Tuğcu, Türk Kadınlar Birliği Pendik Şubesi Başkanı Öztanyel ve Anasınıfı öğrencileri tarafından sınıfların açılış kurdelesi kesildi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Türk, Kadınlar, Birliği, Nusaybin'de, 3, Anasınıfı, donattı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı