Haber Detayı
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 16:40
 
TKDK Hibe desteklerini anlatmaya devam ediyor
IPARD II 6. başvuru çağrı döneminde bulunan TKDK Mardin İl Koordinatörlüğünde ilçe ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor.
GÜNCEL Haberi


Mardin’de işsizliğin azaltılmasında önemli katkıları olan Mardin İl Koordinatörlüğü yeni çağrı dönemiyle birlikte ilçe ziyaretleri ve bu vesileyle vatandaşlarla buluşma toplantılarına devam ediyor.

İlçeleri dolaşıp vatandaşların aklındaki tüm sorulara cevap veren TKDK İl Koordinatörü Erdal Çelik “Amacımız vatandaşlarımızın kurumumuz ve destek programlarımız ile ilgili sağlıklı bilgilendirilmesini sağlamak ve akıllarındaki tüm soru işaretlerini gidermek. Bu amaçla ilçeleri dolaşıyoruz. Doğru bilgilendirme ile güveni artan yatırımcı daha cesaretli ve bilinçli adımlarla projelerini hazırlayarak kurumumuz desteklerinden azami derecede faydalanma şansını arttırabiliyor” dedi.

Mardin İl Koordinatörü Erdal Çelik “Arkadaşlar çok yoğun şekilde çalışıyorlar şu anda, hem 5. Çağrı dönemine ait projeler inceleniyor hem de 6. Çağrıya ait bilgilendirmeler yapılıyor. Her zaman söylediğimiz gibi bizim derdimiz Mardin. Mardin’de özelliklede kırsalda işsizliği asgari düzeylere çekmediğimiz sürece yorulmadan, bıkmadan çalışacağız. Bu vesileyle tüm hemşerilerimizi bir kez daha kurumuzu ziyaret etmeye ve proje sunmaya davet ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: TKDK, Hibe, desteklerini, anlatmaya, devam, ediyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı