Haber Detayı
10 Nisan 2018 - Salı 13:52
 
Ticaret borsası meclis ve yönetim organları belirlendi
Kızıltepe Ticaret Borsası olağan kongresinin ardından bu hafta odanın Meclis ve Yönetim kurulunun organları belirlenerek görev dağılımı yapıldı.
GÜNCEL Haberi


253 üyeli Ticaret Borsası olağan kongresinde tek liste ile gidilen seçimde 140 üye oy kullanarak mevcut başkan Mehmet Şahin başkanlığındaki yönetim kuruluna yeniden görev verilmişti.

Yapılan Meclis Üyeleri Seçimi İle Yönetim Kurulu üyelerinin seçimi ile organ seçimleri belirlendi. Buna göre Kızıltepe Ticaret Borsası meclis başkanlığına Nezir Yıldız, başkan yardımcılıklarına ise Alaattin Duyan ile Cebrail dinler getirildi.

Kızıltepe Ticaret Borsası Odası yönetim kurulu başkanlığına Mehmet Şahin, yönetim kurulu üyeliklerine Ahmet Aslan, Serdar Necimoğlu, Bülent Şahin ve Mehmet Dündar seçildi.

Olağan kongre ve meclis ile yönetim seçimlerinin ardından açıklamada bulunan Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin şunları söyledi.

“O1. Nisan 2018 tarihinde Meclis Üyeleri Seçimimiz ile 07.Nisan 2018 Tarihinde Bugün yargı gözetiminde Organ Seçimlerimizi Tamamladık. Baş Tacı olarak kabullendiğimiz tüm saygın Üyelerimizin Duyarlıklarından Ötürü şükran ve minnettarlığımızı ifade ediyoruz. Üyelerimizin bu duyarlıkları ile hizmetkarlığımızı ve projelerimizi gerçekleştirmek üzere  yükümlülüklerimizi gerçekleştirmek gayretlerimizi sürdüreceğiz. Seçimlerimizin saygın üyelerimize ve TOBB Camiamıza Hayırlara vesile olur İnşallah.”

Mardin Arena/Adnan Koçhan

 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Ticaret, borsası, meclis, ve, yönetim, organları, belirlendi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı