Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 13:38
 
Tebrikleri kabul eden yeni rektör, hediye yerine öğrenciye burs istedi
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof.Dr. İbrahim Özcoşar, tebrikleri kabul etmeye başladı. Rektör Özcoşar, ziyaretçilerin çiçek, çelenk ve benzeri nezaket hediyeleri yerine üniversite öğrencilerine burs verilmek üzere Kızılay'a bağış yapmalarını istedi.
EĞİTİM Haberi


Resmi Gazetede yayımlanan kararnameyle, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğüne atanan Prof.Dr. İbrahim Özcoşar örnek bir uygulamaya imza attı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından Özcoşar’ın ataması yapılması Mardin’de bir büyük bir sevinçle karşılanırken rektör, Özcoşar tebrikleri kabul etmeye başladı.

Çeşitli STK temsilcileri tarafından ziyaret edilen Rektör Özcoşar, ziyaretçilerin çiçek, çelenk ve benzeri nezaket hediyeleri üniversite öğrencilerine burs olarak verilmek üzere Kızılay'a bağış yapmalarını istedi.

Artuklu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özcoşar tarafından yapılan açıklamada, "Tebrik ziyaretçilerinin dikkatine, rektörlüğümüze, tebrik ziyaretleri sebebiyle gelecek olan misafirlerimizin beraberlerinde çiçek, çelenk ve benzeri nezaket hediyeleri ile teşrif etmemeleri, bunun yerine üniversitemiz öğrencilerine burs vermek amacıyla aşağıda belirtilen Türk Kızılay'ı hesap numarasına bağış yapmalarını rica ederiz" ifadelerine yer verildi

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Tebrikleri, kabul, eden, yeni, rektör,, hediye, yerine, öğrenciye, burs, istedi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı