Haber Detayı
25 Aralık 2019 - Çarşamba 21:52
 
Sistre Cila
Parke bakım işlemlerinin genel ismi olan sistre cila, çizilen, yıpranan parke yüzeylerinde uygulanır.
GÜNDEM Haberi


Parke bakım işlemlerinin genel ismi olan sistre cila, çizilen, yıpranan parke yüzeylerinde uygulanır. Zımpara makinesi ile ilk olarak deforme olmuş kısımlardan zemin arındırılır. Leke ve çizik varsa giderilir. Bu işlemin devamında ise toz emici sistre makineler kullanılır. Sistre işlemlerinin uygulama alanları tüm ahşap yüzeyler olmakla beraber lamine parke, rabıta ve masif parkelerdir. Sistre cila uygulanan zeminde estetik bir görünüm sunarken kaliteli zemini oluşturur. Bu uygulama ile yeni bir görünüme kavuşan parkeler iyi bir firma tarafından ve başarılı personeller aracılığı ile yapılmalıdır.

Sistre Cila Uygulaması

Ahşap zeminlerde kullanılan sistre cila uygulaması zeminin törpülenerek gerekli düzeltmelerin yapılmasından sonra uygulanır. Ağaç ara boşluklarının giderilmesi macun yardımıyla kolayca gerçekleştirilir. Sistre işleminin ardından su bazlı cila, sentetik cila, solvent cila, wax cila uygulaması yapılabilir. Su bazlı cilalar kimyasal içermediğinden kuruma süresi daha kısa olmaktadır. Bu nedenle evlerde ve iş yerlerde kullanım kolaylığı olması için su bazlı cilaların tercih edilmesi daha uygundur. Her türlü konutta ve ahşap zeminde uygulanan su bazlı cilalar sistre cila işlemi sonrasında uygulanan sağlı açısından güvenli olan cilalardır.

Sistre Cila Avantajlı Fiyatları

Sistre cila çoğu zeminde uygulama alanı bulan ve firmaların günümüzde sıklıkça uyguladığı işlemlerden biridir. Sistre cila söz konusu olduğunda bu hizmetten faydalanmak için pek çok seçenek de göz önündedir. Tercih yaparken firma başarısı her ne kadar önemli ise personellerin başarısı da o derece önemli olduğundan iyi bir araştırma ile bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Sistre cila fiyatları İstanbul ilinde değişebilmektedir. Bunun en önemli nedenlerinden biri büyük kentlerde sektör içerisinde daha fazla firmanın bulunmasıdır. Firmalar çeşitli ölçütlere göre fiyat belirlemesi yaparlar. Bunlardan birisi malzeme seçimidir. Malzemeyi uygun fiyattan tedarik eden işletme daha uygun fiyatlı cilalama işlemleri yaparken seçimini kaliteli malzemeden yana yapan işletmeler ise cila fiyatlarını ona göre belirlemek durumunda kalırlar. Verdiği kaliteli hizmeti, uygun fiyatlarla buluşturmayı başaran firmalar bu konuda müşterilerin birinci tercihleri olmaktadır.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Sistre, Cila,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı