Haber Detayı
02 Nisan 2019 - Salı 20:12
 
Şahin: Artık Hedef Ekonomik İstikrar ve Kalkınma Olmalı
Ticaret Borsası Başkan Şahin’den, Seçim Açıklaması “Hedef Ekonomik İstikrar Ve Kalkınma Olmalı”
GÜNCEL Haberi


Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin, "Yerel seçim sonuçlarının Türkiye’ye hayırlı uğurlu olmasını diledi. Yaklaşık 4,5 yıllık seçimsiz bir sürece giriyoruz. Yapısal reformları hayata kazandırarak yeni başarı hikayeleri yazmak için bu süreçte ana gündem maddemiz mutlaka ekonomi olmalı” dedi.

Başkan Şahin, " Önümüzde seçimsiz geçireceğimiz ve çok iyi değerlendirmemiz gereken 4,5 yıllık bir fırsat zamanı var. 4,5 yıla yakın bir süre ülkemizde seçim olmaması, gerek kamu gerekse özel sektörde işlere daha iyi odaklanılarak verim artıracak ve uzun dönemde ekonomi de istikrara kavuşacaktır. Artık tüm gücümüzle işimize dönelim, üretime, ihracatla Ülkemize katkı vermeye devam edelim.

Ülkemizin en önemli sorunlarından biri işsizliktir. İşsizliği azaltmak ve ortadan kaldırmak, verimli istihdamı geliştirmek için herkes üzerine düşen görevi yerine getirmelidir.

Devletimizin kalkınması, büyümesi, milletimizin daha müreffeh bir yaşam sürmesi için gayretle özveriyle hep birlikte çalışmalıyız. Birlikte inşallah daha güzel hizmetler yapacağız ve şehrimizi ve ülkemizi daha iyi noktalara taşıyacağız.

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Genel seçim artık geride kalmıştır. Seçim sonuçlarının ülkemize ve milletimize hayırlı, uğurlu olmasını temenni ediyorum. Seçimlerde göreve gelen tüm belediye başkanlarımıza, meclis üyelerimize ve muhtarlarımıza çalışmalarında başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Şahin:, Artık, Hedef, Ekonomik, İstikrar, ve, Kalkınma, Olmalı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı