Haber Detayı
08 Haziran 2019 - Cumartesi 20:36
 
“Sadece seçim sürecinde değil, sürekli halkımızın yanındayız”
AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “Mübarek Ramazan Bayramı’nı vatandaşlarımızla beraber geçirmek, yanlarında bulunarak hayır dualarını almak bizlere en büyük hediyedir” dedi.
POLİTİKA Haberi


Üç günlük bayram süreci boyunca vatandaşlarla bir arada olduklarını dile getiren AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, “AK Parti Mardin Teşkilatı olarak sadece seçim sürecinde değil sürekli halkımızla iç içe olmaya, vatandaşımızın yanında bulunmaya çalışıyoruz. Bayrama girdiğimiz andan itibaren kırsal mahallelerimizde bulunan vatandaşlarımızla bir araya geldik. Büyüklerimizin elini öperek hayır dualarını aldık. Gençlerimizle ve çocuklarla çeşitli sohbetlerde bir araya geldik. Partimizle ilgili sordukları her soruyu cevaplandırmaya çalışarak ülkemizde yapılabilecek her türlü icraatın altında mutlaka AK Parti’nin imzasının olduğunu belirterek kendilerini aydınlattık.”

Dini bayramlarımızın manevi atmosferine uygun bir şekilde üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirme çabası içerisinde olduklarını belirten İl Başkanı Faruk Kılıç, “Kardeşlik duygularının kabardığı, birlik ve beraberliğin en yoğun dönemi olan bayramlarımızı hep birlikte geçirerek huzurlu bir hayatın yüreklere dokunmasını sağlıyoruz. Bayramı hastanede geçirmek zorunda kalan hastaları ve yakınlarını da unutmayarak bayramlarını tebrik ettik. Gazi ve şehit ailelerimizi ziyaret ederek kendileriyle hasbihallerde bulunduk. AK Partimizin misyonuna uygun olarak bayramı her haliyle verimli bir şekilde geçirdik.”

23 Haziran’da gerçekleştirilecek olan İstanbul seçimlerine de değinen İl Başkanı Kılıç, “İstanbul’da ikamet eden fakat bayram ziyaretleri için Mardin’de bulunan bazı seçmenlerle bir araya gelerek kendilerinin tercihlerini mutlaka AK Parti’den yani Binali Yıldırım beyden yana kullanmaları gerektiğini ilettik. Çünkü başta İstanbul olmak üzere 81 ilin tamamına icraat götürebilen, hizmet sunabilen ve her vatandaşımızın gönlüne girmiş tek parti AK Parti’dir”

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: “Sadece, seçim, sürecinde, değil,, sürekli, halkımızın, yanındayız”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı