Haber Detayı
15 Nisan 2019 - Pazartesi 13:31
 
Quick Sigorta Mardin’de Acenteleri İle Buluştu
Quick Sigorta tüm Türkiye genelinde sürdürdüğü toplantılarına Mardin ile devam etti.
GÜNCEL Haberi


Toplantıya çevre illerden de acenteler katıldı. Oldukça ilgi gören toplantıda Quick Sigorta’nın kuruluşundan bu yana yaptığı çalışmalar ve elde ettiği başarılar ve son aylarda büyük ilgi gören Kefalet Sigortası ve Alacak Sigortası ele alındı.

Quick Sigorta Genel Müdürü, kısa sürede büyük başarı yakaladıklarını belirterek, “ Dijital altyapımız ve buna uygun yapılanmamız sayesinde birçok alanda hızlı bir büyüme gösterdik. Acente sayımız 1700’ü geçti. Trafik sigortasında birinci sıradayız. Özellikle motosiklet trafik sigortası konusunda ciddi bir büyüme sağladık. Bu alanda aynı zamanda ciddi bir bilinirlik düzeyine ulaştırk” dedi.

Kısa sure içinde birçok önemli ödüle layık görüldüklerini beirten Ahmet Yaşar, “ İletişim süreçlerimizi etkin şekilde planladık ve uyguladık. Etkinliklerimiz, ilanlarımız, yayınlarımız ile kısa sürede ciddi bir bilinirlik düzeyine ulaştık. Bu çalışmalarımız aynı şekilde devam edecek” dedi.

Mardin etkinliğinekatılan Quick Sigorta Acenteler ve Satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Halil Alaeddinoğlu ise  acente yapılanması ve süreçler hakkında bilgi verdi.

Alaeddinoğlu, Acentelerin iş süreçlerini takip ettiği, acentelik başvurularının yapıldığı Q-PORT platformunun iş süreçlerini ciddi şekilde hızlandırdığını belirterek, “ Acentelerimiz ile tüm iş süreçlerini bu platform üzerinden yürütüyoruz. Acentemizin satış performansı, ofis bilgileri, hatta ihtiyaç duyduğu police kağıdı gibi malzemeler dahi bu platform üzerinden talep ediliyor” dedi.

 Finansal Risk ve Analiz Müdürü Yasemin Ezenerden ise son aylarda büyük ilgi gören Kefalet Sigortası ve Alacak Sigortası ile ilgili bilgi verdi ve acentelerin sorularını cevaplandırdı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Quick, Sigorta, Mardin’de, Acenteleri, İle, Buluştu,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı