Haber Detayı
06 Kasım 2018 - Salı 19:31
 
Orhan Miroğlu'ndan 30'uncu Evlilik Yıldönümü Sürprizi
AK Parti MKYK Üyesi ve Medya ve Tanıtım Başkan Yardımcısı Orhan Miroğlu Evliliklerinin 30.Yıldönümünde eşi Canan Miroğlu'na Gül yaprakları ile donattığı masada yemek yedi.
GÜNCEL Haberi


AK Parti MKYK Üyesi ve Medya ve Tanıtım Başkan Yardımcısı Orhan Miroğlu Evliliklerinin 30.Yıldönümünde eşi Canan Miroğlu'na Gül yaprakları ile donattığı masada yemek yedi.

AK Parti MKYK Üyesi ve Medya ve Tanıtım Başkan Yardımcısı Orhan Miroğlu,Canan Miroğlu ile 1988 Yılında evlenmiş ve Canan Hanım ile evliliğinden Zerdeşt ve Hiwa  isimli çocukları dünyaya gelmişti.

Orhan Miroğlu Evliliklerinin 30.yılı dolayısıyla etkin olarak kullandığı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şunları ;

''Sevgili Canan’la evleneli otuz yıl oldu. 12 Eylül faşizminin tutsaklığından kurtulup özgürlüğüme kavuştuğum yıl Canan isminde bir melekle tanıştım ve onunla hayatımı birleştirdim. Zor zamanlar yaşadık, acı çektik yas tuttuk.

Zerdeşt ve Hiwa’yı verdi Allah. Her evlilik yıldönümünde, kırmızı gül ve karanfillerden derlenmiş bir demet çiçeği, Zerdeşt hepimizin adına annesine uzatır ve ilk kutlayanımız o olurdu.

Bu yıl sevgili Zerdeşt’in vazifesini ben yaptım, aldım Canan’ı üstüne kırmızı güllerin sere serpe uzandığı bir masaya oturttum. Ah şu hatıralar, Zerdeşt ve Hiwa’nın, zor zamanların dostu insanların süslediği o güzelim hatıralar.. Ne kadar güzel, ne kadar insani ve ne kadar umut doluydunuz.''ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Orhan, Miroğlu'ndan, 30'uncu, Evlilik, Yıldönümü, Sürprizi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı