Haber Detayı
01 Nisan 2019 - Pazartesi 18:27
 
Ömerli'de Hüsammetin Altındağ coşkusu
Hüsamettin Altındağ’ın Ömerli’de kazanması ilçede sevinç gösterileri ile kutlandı.
POLİTİKA Haberi


Ömerli Seçim Koordinasyon Merkezinin önünde toplanan vatandaşlar, davul zurna eşliğinde, Hüsamettin Altındağ’ın Ömerli’de kazanması Meşalelerle kutlandı. Binlerce vatandaş ellerinde Türk bayrakları ve AK Parti bayraklarıyla kutlamaya katıldı.

Hüsamettin Altındağ burada yaptığı teşekkür konuşmasında, Belediyenin her zaman vatandaşların hizmetinde olacağını söyledi.

Altındağ, şöyle konuştu, " Bu zafer gecesinde öncelikle sizleri şahsım ve AK Parti camiası adına sevgiyle, Saygıyla en derin muhabbetlerimle selamlıyorum diyen Altındağ, şöyle devam etti: “ bu muhteşem tablonun yaratılmasında, şuanda evde seccadesi başında bize dua eden görme engelli şeyhmus dayının önünde, ziyaretlerde dua eden şeyhlerimizin önünde, yaşlılarımızın, gençlerimizin ve tüm halkımızın önünde saygıyla eğiliyorum. Muhteşem bir tablo yarattınız Allah hepinizden razı olsun bugün bir tarih yazdınız biz dedik ki kirli ittifak yapanları sandığa gömeceğiz. Allahın takdiri ve sizin desteğinizle Ömeryanda bunları kürdü’yle,Arapıyla,Türküyle bu ittifakçıları gömdük. Tarihin çöplüğüne gömdük onları bir daha asla ittifak yapamayacaklar Allahın izniyle. Bu muhteşem zafer sizin inanç ve desteğinizin zaferidir.  Hepinizin emeği var kürdü, Türkü, Arapı, genci ve yaşlısı bütün Ömerlinin emeği var. Bu zafer Ömerli halkına armağan olsun. Kirli ittifaklarla 5 yılımız çalındıktan sonra kıymetli halkımız bizlere destek verdi ve 60’ı aşan oy oranıyla Ömerli yeniden dirilişin sembolü oldu. Bizleri destekleyen tüm gönül dostlarımıza tekrardan teşekkür ediyorum. Ömerli bize inandı, bize güvendi bu günden itibaren biz de var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Artuklu Belediye Başkanlığı’na seçilen Abdulkadir Tutaşı, Midyat Belediye Başkanlığı’na seçilen Veysi Şahin, Dargeçit Belediye Başkanlığı’na seçilen Mehmet Cüneyt Aksoy ve Yeşilli Belediye Başkanlığı’na seçilen Hayrettin Demir’i gönülden tebrik ediyor, Rabbimden hepsine muvaffakiyetler diliyorum. Seçimin ülkemize ve İslam coğrafyasına hayırlı olmasını diliyorum. Sağ olun! Var olun!” Şeklinde konuştu.

Hüsamettin Altındağ​'ın öz geçmişi

Hüsamettin Altındağ, 3 Haziran 1961'de Mardin Ömerli'de doğdu. İlk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi iktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü'nden mezun oldu.

Profesyonel is hayatında bankacılık, İnşaat şirketi yöneticiliği gibi görevlerde bulunan Altındağ, siyasette, ilçe başkanlığı, ilçe seçim kurulu üyeliği, il genel meclisi üyeliği gibi çeşitli görevlerde bulundu.

Çok iyi derecede Arapça, Kürtçe ve İngilizce bilmekte, evli ve üç çocuk babası.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Ömerli'de, Hüsammetin, Altındağ, coşkusu,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı