Haber Detayı
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 11:47
 
Milli Eğitim Müdürü Sarı’dan İlçe Müdürlüklerine Ziyaret
Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, Mazıdağı ve Derik ilçe Milli Eğitim Müdürlüklerini ziyaret etti.
GÜNCEL Haberi


Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, okulların tatil olmasına rağmen ilçe ziyaretlerine ederek ilçe milli eğitim müdürlüklerinde görevli idareciler ve personelle bir araya gelerek genel değerlendirme gerçekleştirdi.  Milli Eğitim Müdürü Sarı, Mazıdağı ve Derik ilçe milli eğitim müdürlüklerini ziyaret etti.

Ziyaret ettiği ilçelerdeki görevli idareciler ve personellerin görüş, öneri ve taleplerini dinleyen Sarı “İş ve işlemler için İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden Öğretmenlerimize hak etikleri ilgi ve alakayı göstermemiz gerekir Öğretmen taze ruhları işleyen ustadır. Nesiller yaratır ülkeler değil gönüller fetheder, Yeryüzünde barışı sağlayacak sihirli değnek öğretmenlerin elindedir. Eğitim demek, vücutta ve ruhtaki güzelliği ve mükemmelliği son mertebesine kadar geliştirmek demektir. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü ziyaret eden öğretmen ve velilerimize değer vermek, güler yüzlü olmanız veli ve öğretmenlerimizin çıkarken mutlu bir şekilde evlerine ve okullarına gitmelerini sağlamak sizlerin bu etkisi ile gerçekleşecek. 2018-2019 Eğitim Öğretim yıllı süreci içerisinde gayretli çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyor, başarılar diliyorum” dedi.

Milli Eğitim Müdürü Sarı, ayrıca Derik ve Mazıdağı Halk Eğitim Merkezlerini de ziyaret ederek merkezlerde eğitim gören öğrencilerle sohbet ettikten sonra yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Milli, Eğitim, Müdürü, Sarı’dan, İlçe, Müdürlüklerine, Ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı