Haber Detayı
20 Mart 2019 - Çarşamba 09:01
 
Mehmet Vejdi Kahraman, KYK yurdundaki öğrencilerle buluştu
AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, Kredi Yurtlar Kurumu Kız Öğrenci Yurdu'ndaki öğrencilerle bir araya geldi.
POLİTİKA Haberi


Yurt yemekhanesinde ögrencilerle birlikte olan Kahraman daha sonra konferans salonunda buluştuğu öğrencilerle Sohbet eden Kahraman, gençlerin kendisi için enerji ve mutluluk kaynağı olduğunu söyledi.

Gençlerle sık sık bir araya gelmek istediğin onların dşüncelerine önem verdiğini belirten Kahraman, "Sizlerle vakit geçirmek, sohbet etmek benim için çok önemli geleceğimiz olan siz gençlerimizin düşüncelerine ihtiyacımız var'." diye konuştu.

Kahraman, Türkiye için Mardin için gençlerin değerli olduğunu vurgulayarak, şöyle devam etti:

''Gençlik önce bizim geleceğimiz oyunla bakıyoruz. Geleceğimizi teminat altına almanız lazım. Onlarla özel ilgilenmemiz lazım. Bu çerçeve içerisinde yönetimlerin, hem kamunun hem yerel yönetimlerin neslin korunması yönünde görevleri var. Biz de gençliği neslimizin geleceği olarak düşünüyoruz. Bu çerçeve içerisinde onlarla özel ilgileniyoruz. Gençlerimize yönelik çok güzel projelerimiz var inşallah bunları hep beraber başaracağız. Hendeklerin, barikatların ve terörün olmadığı bir şehirde huzur ve güvenden sonra hizmet gelir ben hizmetkarınız olarak sürekli gençlerler bir araya gelip sorun ve sıkıntılarını dinleyip çözüme kavuşturacağım. Bazı kızlarımız eksikliklerden bahsettiler tabiki bu eksiklikleri çözüme kavuşturmak için var gücümüzle el ele vererek çalışacağız. Ailelerinizden uzakta bu şehirde okumak ve ülkeye faydalı bireyler olmak adına buradasınız inşallah burada ikinci aileniz bizler olacağız ve projelerimizi hayata geçirip hep beraber güzel günler göreceğiz.'' dedi.

Ziyarette, Kahramana'a  Gençlik spor ve KYKMardin il Müdürü Hadi Çomaktekin, Yurt Müdürü Hatice Sis, Gazeteci ve yazar Mehmet Çek  ve Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mehmet Vejdi Kahraman’ın Kızı Ferah Kahraman eşlik etti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Mehmet, Vejdi, Kahraman,, KYK, yurdundaki, öğrencilerle, buluştu,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı