Haber Detayı
03 Haziran 2019 - Pazartesi 13:05
 
MARİŞ Başkanı Abdulkadir Akkuş'tan Ramazan Bayramı Mesajı
Mardinli İş Adamları Derneği (MARİŞ) ve Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Akkuş, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
GÜNCEL Haberi


Mardinli İş Adamları Derneği (MARİŞ) ve Akkuş Grup Yönetim Kurulu Başkanı Abdulkadir Akkuş, mesajında Bayramının küskünlerin barışması, insanların birbirini daha iyi anlaması, hoşgörü ve sağduyu sahibi olması açısından tüm insanlık için güzel bir vesile olduğunu söyledi.

Bayramların, uzak yakın, komşu hısım, kırgın küs, dargın barışık aynı inanca sahip insanların her şeyi geride bırakıp kucaklaştığı bir muhabbet, hoşgörü ve dayanışma mevsiminin başlangıcı olduğuna vurgu yapan Akkuş, “Karşılıklı saygı, sevgi ve hoşgörünün en yoğun olarak yaşandığı bir Ramazan Bayramı’na daha kavuşmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar milletimizin manevi değerlerinin, sosyal yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel bir şekilde yaşandığı dini bayram günleri; vatandaşlarımızı birbirlerine sevgi ve saygı içerisinde yaklaştıran; aile fertlerinin, akraba, dost ve arkadaşların bir araya gelmesini sağlayarak özlemleri gideren, her türlü dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, dostluk, hoşgörü duygularını güçlendiren, sevinç ve mutluluğun milletçe yaşandığı müstesna günlerdendir. Bu bayramda fakirler gözetilir, ihtiyaçları giderilir. Ülkemizde huzurumuzu bozmak isteyen mihraklara karşı Ramazan Bayramı’nın ülkemizin birlik, beraberlik, istikrarına katkı sağlamasını ve başta ülkemiz olmak üzere tüm dünyada barış ile kardeşliğin hakim olmasını yüce Allah’tan temenni ediyor, bu duygu ve düşüncelerle her gününü bayram tadında yaşamaları dileğiyle Mardinli hemşehrilerimin ve İslam Aleminin Ramazan Bayramını kutlarım.” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: MARİŞ, Başkanı, Abdulkadir, Akkuş'tan, Ramazan, Bayramı, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı