Haber Detayı
20 Eylül 2019 - Cuma 07:28
 
Mardin Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya Kimdir?
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla, Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Buna göre Mardin Emniyet Müdürlüğü görevine Hakan Çetinkaya atandı. Peki Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya Kimdir?
GÜNCEL Haberi


Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın imzasıyla, Emniyet Müdürleri Atama Kararnamesi Resmi Gazete'de yayımlandı. Karara göre, boş olan 4 Emniyet Genel Müdür Yardımcılığı görevine atama yapılırken Mardin'in de Aralarında Bulunduğu 49 ilin Emniyet Müdürü de değişti. Kararnameye göre Mardin'in yeni Muğla Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya olurken Mardin Emniyet Müdürü Hasan Onar Balıkesir’e atandı.
Mardin Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya Kimdir?
Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya 1969 yılında Ankara'da doğdu. İlk, Orta ve Lise Öğrenimini aynı ilde tamamladıktan sonra 1990 yılında Polis Akademisinden mezun oldu. Daha sonra Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesini tamamladı. Ankara Emniyet Müdürlüğü, Erzurum Emniyet Müdürlüğü, TEM Daire Başkanlığı, Hukuk Müşavirliği ve Malatya PMYO Müdürlüğü kadrolarında muhtelif rütbelerde görev yaptı. Değişik tarihlerde Ülkemizi ve teşkilatımızı temsilen iki buçuk yıl yurtdışında görev yapan Sayın İl Emniyet Müdürümüz 05.03.2015 tarih ve 2015/217 sayılı karaname ile Muğla İl Emniyet Müdürü olarak atanmıştır. Evli ve iki çocuk babasıdır.
 

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Mardin, Emniyet, Müdürü, Hakan, Çetinkaya, Kimdir?,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı