Haber Detayı
31 Mayıs 2019 - Cuma 13:59
 
Mardin’de Sene Sonu Değerlendirme Toplantısı Yapıldı
Mardin İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 2018-2019 eğitim öğretim yılı sene sonu değerlendirme toplantısı yapıldı.
GÜNCEL Haberi


Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı başkanlığında, 2018-2019 eğitim öğretim yılı sene sonu değerlendirme toplantısı yapıldı.

Toplantıya, illi eğitim müdür yardımcıları, şube müdürleri, Milli Eğitim İl Müdürlüğüne bağlı okul ve kurum müdürleri katıldı.

Mardin Öğretmenevinde düzenlenen toplantıda, il ile ilçe milli eğitim müdürlükleri arasındaki ilişkiler, uyum ve işbirliği, yıl içerisinde karşılaşılan sorunlar ve çözüm yöntemleri, yapılan çalışmaların sonuçları ve gelecek yıla dair planlamalar gündeme alındı.

Toplantıda konuşan Mardin İl Milli Eğitim Müdürü Yakup Sarı, “2018-2019 eğitim-öğretim yılında akademik, sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerle öğrencilerimizin bilimsel, ahlaki ve manevi yönden gelişimlerine katkı sağlayacak bir süreç olması için çalışmalarımızı özenle sürdürdük. 2019-2020 eğitim-öğretim yılında da çalışmalarımıza son hızda devam etmemiz gerektir. Bu bağlamda bir ekip ruhuyla çalışarak hedeflenen amaca ulaşmak adına her türlü fedakârlığın yapılması gerekir.” dedi.

Sarı, sene içerisinde yaptıkları güzel çalışmalardan ve gösterdikleri fedakârlıklardan dolayı mesai arkadaşlarına teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Mardin’de, Sene, Sonu, Değerlendirme, Toplantısı, Yapıldı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı