Haber Detayı
17 Temmuz 2019 - Çarşamba 13:13
 
Mardin’de Kazalara Davetiye Çıkaran Yolda Çalışmalar Başladı
Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, ”İlçemizin sorunlarını biliyor ve çözümler ile hemşehrilerimizi mutlu ediyoruz” dedi.
GÜNCEL Haberi


Artuklu Belediyesi ilçenin sorunlarını bilen bir yapıda çalışmalar yapıyor. Görülen bütün sıkıntılara anında müdahale eden Belediye, bir sorunun daha bitmesi için çalışmalara başladı. Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı’nın talimatlarıyla Mardin Devlet Hastanesi ve AVM arasında yer alan yol yeniden yapılıyor.

Artuklu’da vatandaşların beklentilerine yönelik yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını söyleyen Artuklu Belediye Başkanı Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “Belediyemiz ciddiyetle ve fedakarlıkla ilçemizin birçok noktasında sahada yer almaktadır. Şahsım da sürekli sokaklarda ve sorunları yerinde görmektedir. Bu sayede ilçemizin sorunlarını bitirmek için çalışmalarımızı daha da hızlandırmaktayız. Bu bağlamda bir sıkıntının daha bitmesi için start verdik. Trafiğin yoğun olarak aktığı Mardin Devlet Hastanesi ve AVM arasındaki yol kazalara davetiye çıkartan bir yapıdaydı. Biz burada sorunun bitmesi adına çalışmalara başladık. Kısa sürede bitireceğimiz çalışma ile yol rahatlayacak ve tehlike arz etmekten çıkacak” dedi.

Aynı hassasiyetle çalışmalara devam

Bir problemi daha bitirmek için harekete geçtiklerini belirten Tutaşı, “Bütün birimlerimiz ve personelimiz hassasiyetlerini muhafaza ederek Artuklu için aşk ile çalışmaya devam edecek. Gönül belediyeciliğini de en anlamlı şekilde yaparak, ilçemizi ortak akıl ile geliştirmeye devam edeceğiz. Artuklu’ya dair hayallerimizi yerine getirmek için titizlikle çalışmalarımızın hep başında olacağız. Bu süreçte yanımızda yer alan vatandaşlarımıza teşekkür ederiz” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Mardin’de, Kazalara, Davetiye, Çıkaran, Yolda, Çalışmalar, Başladı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı