Haber Detayı
18 Aralık 2019 - Çarşamba 15:02
 
Mardin’de İhtiyaç Sahiplerine Gıda Yardımı
Mardin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığınca belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi dağıtılmaya başlandı.
GÜNCEL Haberi


Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı’nca sosyal inceleme neticesinde belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi dağıtımı başladı. Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, sosyal belediyecilik kapsamında ihtiyaç sahibi vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Engelli, yaşlı, bakıma muhtaç ve 65 yaş üzeri vatandaşların ihtiyaçlarını gidererek, sosyal belediyecilik anlamında çalışmalarını sürdüren Büyükşehir Belediyesi, bu kapsamda sosyal incelemeler sonucunda belirlenen ihtiyaç sahibi ailelere gıda kolisi dağıttı.

Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Vekili Mustafa Yaman, vatandaşların ihtiyaçlarını tespit ederek çalışmalara şekil verdiklerini söyledi. Sosyal sorumluluk projelerinin aralıksız sürdürüleceğini belirten Vali Yaman, “İlimizde her yönüyle çalışmalarımızı yapıyor ve hemşehrilerimizin beklentilerini yerine getiriyoruz. Bizler sosyal sorumluluklarımızı da her zaman ön plana alarak ihtiyaç sahipleri hemşehrilerimizin hep yanında yer aldık. Sosyal sorumluluk projelerimiz devam edecek. Bu noktada sosyal sorumluluk projelerinde gerek mardinmasa birimimiz gerekse Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı aracılığıyla vatandaşlarımızı mutlu ettik. Belediyemizin imkanlarını gençlerimiz, kadınlarımız, engellilerimiz ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımız için kullanıyoruz ve kullanmaya devam edeceğiz” dedi.

Gıda yardımı ile yüzleri gülen aileler, Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mustafa Yaman’a teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Mardin’de, İhtiyaç, Sahiplerine, Gıda, Yardımı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı