Haber Detayı
23 Ağustos 2019 - Cuma 15:18
 
Mardin’de Gönüllü Gençler Okul Boyadı
Mardin’de gençler "Gençlerin İyilik Ağacı" projesi kapsamında okul boyadı.
GÜNCEL Haberi


Gençlik Hizmetleri ve Spor Bakanlığına bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Mardin’de Gençlik Merkezi "Gençlerin İyilik Ağacı" projesi kapsamında okul boyama etkinliği düzenledi.

Mardin Gençlik Merkezi Lideri Mustafa Demir ve gönüllü gençlerin katıldığı boyama etkinliği kapsamında Kabala Mahallesi 100. Yıl İlkokul ve Ortaokulu’nun sınıf ve koridorlarını boyandı. Merkeze bağlı gençler daha sonra önceden tasarladıkları çizim ve görselleri okulun iç ve dış cephelerine uyguladılar. Ayrıca öğrencilerin oyun oynamaları ve spor yapmalarına katkı sağlamak amacıyla okulun bahçesinin zeminine çeşitli çizimler gerçekleştirdi.

Gönüllü gençlerle birlikte etkinliklere devam edeceklerini söyleyen Mardin Gençlik Merkezi Gençlik Lideri Mustafa Demir, ‘Gençlik ve Spor Bakanlığımızca 2019 yılının  “Gönüllülük Yılı” ilan edilmesinin ardından Mardin Gençlik Merkezimizin gönüllü gençleriyle beraber, bugün yaptığımız okul boyama etkinlikleri gibi, mobil gençlik merkezi faaliyetleri, mezarlık temizlikleri, yaşlı evi ziyaretleri gibi yüzlerce gönüllülük faaliyetini gönüllü gençlerimiz gerçekleştiriyor ve gerçekleştirmeye devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Mardin’de, Gönüllü, Gençler, Okul, Boyadı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı