Haber Detayı
16 Mayıs 2019 - Perşembe 15:31
 
Mardin Başsavcılığı'ndan Taciz İddiasına İlişkin Açıklama
Mardin Cumhuriyet Başsavcılığı, Mardin Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Kent A.Ş.’de görevli şüpheli E.U'nun bir kadını taciz ettiği iddiasına ilişkin açıklama yaptı.
ASAYİŞ Haberi


Mardin Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı Kent A.Ş.’de  yaşanan taciz iddiasına ilişkin açıklama yapan Mardin Cumhuriyet Başsavcılığı şüpheli E.U'nun bir kadını taciz ettiği iddiasıyla açılan davada yargılamanın devam ettiğini bildirdi.

Cumhuriyet Başsavcılığı'ndan yapılan açıklamada, "Cumhuriyet Başsavcılığı'mızca derhal soruşturma işlemlerine başlanılmış ve kısa sürede tüm deliller toplanmıştır. Müşteki D.S.'nin 29 Nisan 2019 tarihli dilekçesi ve alınan beyanında mevcut şikayetinden vazgeçtiğini beyan etmiştir. Cumhuriyet Başsavcılığı'mızca suçun niteliği ve durumun vahameti dikkate alınarak çok kısa süre içerisinde tüm deliller toplanmış, hazırlık dosyası kapsamında yapılan inceleme ve resen soruşturma yürütme ilkesi doğrultusunda 7 Mayıs 2019 tarihinde şüpheli E.U.'nun cezalandırılması amacı ile Mardin Asliye Ceza Mahkemesi'ne kamu davası açılmıştır. Şüphelinin yargılaması devam etmektedir. Kamuoyunun bilgisine saygı ile sunulur" denildi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Mardin, Başsavcılığı'ndan, Taciz, İddiasına, İlişkin, Açıklama,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı