Haber Detayı
11 Nisan 2019 - Perşembe 10:03
 
Mahalle Muhtarlarından Başkan Tutaşı'na Ziyaret
Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı ilçede muhtarlar ile sürekli istişare içinde olacaklarını ve sorunları birlikte yok edeceklerini söyledi.
GÜNCEL Haberi


Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı belediye başkanı olarak seçilmesinin akabinde bir yandan tebrikleri kabul ederken, bir yandan da ilçe için yapılacak projeler için çalışmalara başladı. Bu bağlamda ortak aklı ön sıraya koyan Tutaşı, mahalle muhtarlarını da önemli bir paydaş olarak görüyor. Yapılan tebrik ziyaretlerinde Artuklu merkez mahalle muhtarları ile de bir araya gelen Tutaşı, ilçenin sorunlarını birlikte yok edeceklerini dile getirdi.

Gönül belediyeciliği

Muhtarların ilçe yönetiminde önemli bir yerde olduğunu kaydeden Tutaşı, “Göreve başlamamızın ardından ilçemizi en iyi yerlere getirmek için de çalışmalarımız başladı. Gönün belediyeciliği hedefiyle çıktığımız yolda her zaman vatandaşlarımızın arasında olacağız. Bu sayede ortak aklı inşa edeceğiz. Bizler mahallelerimizin temsilcileri olan muhtarlarımızı da yönetimimizde önemli bir noktada bulunduracağız” dedi.

Sürekli istişare içinde olacağız

Tutaşı sözlerini şöyle sürdürdü: “Muhtarlarımız mahallelerin sorunlarını en iyi bilmekle birlikte vatandaşlarımız ve bizlerin arasında bir bağ oluşmasında önemli bir noktada bulunmaktadır. Bu nedenle onlar ile sürekli istişareler ederek mahalle sorunlarını yerinde görerek bitirmeyi hedeflemekteyiz. Bünyemizde yer alan Muhtarlık İşleri Müdürlüğü de bu konuda aktif bir şekilde çalışacaktır. Bu vesileyle bizlerin her zaman yanında olan muhtarlarımıza teşekkür ederiz”

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Mahalle, Muhtarlarından, Başkan, Tutaşı'na, Ziyaret, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı