Haber Detayı
05 Mart 2019 - Salı 15:47
 
Kyani Şikayet
Kyani son yıllarda dünyada hızla yaygınlaşan bir alışveriş yöntemi olan Networking alışveriş sistemidir. Bugün dünyada yaklaşık 64 ülkede kullanılmaktadır. Bu yöntem uzun araştırmalar sonucunda ve uzun vadeli, kalıcı ve gelecek nesillerin alışveriş biçimi ve yöntemi olarak tasarlanmıştır.
EKONOMİ Haberi


Kyani Nedir?

Kyani son yıllarda dünyada hızla yaygınlaşan bir alışveriş yöntemi olan Networking alışveriş sistemidir. Bugün dünyada yaklaşık 64 ülkede kullanılmaktadır. Bu yöntem uzun araştırmalar sonucunda ve uzun vadeli, kalıcı ve gelecek nesillerin alışveriş biçimi ve yöntemi olarak tasarlanmıştır. Bugün henüz geleneksel alışveriş biçiminin dışına tam olarak çıkılmasa da geleceğin, Ticaret, pazarlama ve alışverişleri bu yöntemle gerçekleşecektir. Kyani Bu yöntemle çalışan kurumsal bir firmadır. Kyani şikayet yazılarıyla internette çokça karşılaşabilirsiniz. Kyani şikayet yazıları internette oldukça fazladır. Bunların olması Kyani firmasının kötü olduğu anlamına gelmez. Çünkü şikayet anlamında bakıldığında internette birçok konuda şikayet ile karşılaşabilirsiniz. Bu şikayetleri yok edemezsiniz. Bunların olması firmanın kötü, ürünlerin kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Ancak bu şikayetlerin doğru değerlendirilmesi elbette önemlidir.

Uzun vadeli ve kalıcı olmayı hedefleyen firmalar bu tür şikayetler üzerinden çalışmalarını yürütmezler. Kyani ve benzer bu tür firmalar ürünlerini çıkarmadan önce uzun yıllar bu konuda araştırma yapmış, sağlık açısından sakıncaları olmadığına ikna olmuş ve gerçekten insanlara faydalı olabileceğini düşünen bilim adamları tarafından üretilmiş ve beraberinde piyasaya sürülmüştür. Bu ürünlerin gerek ülke bazında gerekse uluslararası pazarda satılabilmesi ve pazarlanabilmesi için bulunduğu ülkenin yasaları dâhilinde ve bakanlık ruhsatı ile piyasaya sürülebilirler. Bunlar onaylanmış, sağlıklı olduğu kanıtlanmış ürünlerdir. Dolayısıyla Kyani şikayet bu noktada çok fazla anlam ifade etmemektedir.

Kyani E-Ticaret Hizmeti Sunuyor

Kyani uzaktan satış ve pazarlama tekniği ile çalışan, diğer bir adıyla Networking Marketing de adı verilen bir e-ticaret firmasıdır. Bu firma uzaktan satış ve pazarlama tekniği ile satış yaptığı gibi yüz yüze de ürünlerini tanıtarak pazarlayan bir firmadır. Henüz Türkiye piyasasında yeni olmasına rağmen hedefledikleri cironun büyük bir kısmını gerçekleştirmiş durumdalar. Şu anda 6 milyon Dolar civarında bir ciro ve 9 bin civarında da distribütör sayısına ulaşmış durumda. Önümüzdeki yıllar için hedefini ise 300 milyon dolar olarak belirlemiştir. Buradan da anlaşılacağı gibi, Kyani şikayet bütün bunların yanında çok anlamsız kalmaktadır. Yani, sağlıklı ürünler pazarlayan ve bunları insanlara ulaştırmayı hedefleyen bir firmadır. Kyani ürünleri sağlık açısından son derece önemli ve gerekli vitaminleri içeren, insanın bağışıklık sistemini yükselten içeriğinde bulunan antioksidanlar sayesinde birçok kronik hastalığın oluşmasını önleyen, var olan kronik hastalıkların gerilemesini hatta onları iyileştiren bir ürün çeşidine sahiptir.

Kyani’nin çalışma prensibi sahip olduğu sağlık ürünlerinin yeni ilk üyeler tarafından yakınlarına hediye edilmesi ile başlıyor. Bu son derece mantıklı bir yaklaşımdır. Ürün hediye edilen kişiler, önce Kyani ürünleriyle tanışıyor. Hediye edilen ürünler kullanılıyor ve bu sürede ürünlerin kalitesi ve işe yararlılığı da bir yandan test edilmiş oluyor. Ürünlerin hediye edildiği kişilerin bir kısmı ürünleri çok beğeniyor, bir kısmı da hiç beğenmiyor. Belki de birçoğu bu ürünleri bir daha hiç kullanmıyor. Ama en az yüzde bir kadar kişi bu ürünleri kullanmaya başladığında ürünlerin tanıtım yelpazesi olağanüstü bir boyuta ulaşmış oluyor. Ürünleri beğenip kullanan insanların distribütör olmalarıyla hem Ürün satışı, hem distribütör sayısı genişlemiş oluyor. Dolayısıyla bunun sürekliliği durumunda zaten katlanarak çoğalan bir ciro, aynı zamanda katlanarak çoğalan bir distribütör ağı ve ürünlerin daha fazla insana ulaşmasını sağlayan bir yöntem Kyani.

Kyani Üyelik Süreci

Kyani üyelik son derece basit bir yöntemle yapılmaktadır. 3 kişiyle işe başlıyorsunuz ve bu üç kişiye Kyani ürünlerini hediye ediyorsunuz. O ürünlerin beğenilip kullanılması sonucunda oluşturduğunuz distribütörler ile bu ağ genişlemiş oluyor. Kyani firmasının farklı bir pazarlama mantığı var. Öncelikle ürünleri satarak başlamıyor işe. Önce ürünleri en yakınındakilere hediye ederek başlanıyor. Hediye, karşı tarafa her zaman cazip gelen sıcak iletişimi sağlayan aynı zamanda içinde dostluk ve arkadaşlık da barındıran bir iletişim biçimidir.

Yani bu şekilde hem ilişki ve iletişim kurulmuş oluyor hem de ürünlerin pazarlanması sağlanmış oluyor. Bu pazarlama sonucunda, bu ağ içinde bulunan bütün kişilerin para kazanmasını sağlamış oluyorsunuz. Başlangıçta 3 kişi ile oluşan bu girişim binlerce kişiye ulaşıyor. Belki siz ilk üye olarak sondaki arasında büyük bir mesafe oluşmuş oluyor, ama bu işi yapan herkes aynı zamanda aynı ağ içinde bulunuyor. Bu yalnızca kendi ülkenizdeki insanlarla değil uluslararası düzeyde bu işi yapan diğer ülke insanları ile de bir arada ve ilişki halinde olmuş oluyorsunuz. Yani bu yöntem para kazandırdığı gibi insan ilişkilerini de geliştiren yöntemlerden biridir. O anlamda Kyani şikayet, yöntemin oturması ve daha iyi anlaşılması sonucunda tamamen azalarak ortadan kalkacaktır.

Kyani Ürünleri Ve Özellikleri Nelerdir?

Günümüzde şunu çok iyi biliyoruz ki tükettiğimiz yiyeceklerin birçoğu sağlığa zararlı ürünlerdir. Doğal ve organik ürün bulmak hem çok zor hem çok pahalıdır. Kyani ürünlerine baktığımızda, doğadan elde edilen bitkilerden oluşturulmuş bir sağlık ünitesi görmekteyiz. Birçok insan kronik hastalıklarla mücadele etmekte ve zorunlu olarak birçok ilaç tüketilmektedir. Kyani ürünlerinin içeriği birçok hastalıkların tedavisini hızlandırarak insanlara sağlıklı yaşam sunmaktadır. Doğada bulunan, sağlık açısından yararlı ve doğal bitkilerden oluşturulmuş Kyani ürünleri vitamin, mineral ve besin kaynağı açısından son derece zengindir.

Kyani Ürünleri Fiyatları

Kyani ürünlerinin satışı bir plan dâhilinde, üyelik sistemi ile yürütülmektedir. Kyani ailesine katılmaya karar verdiğinizde kendinize uygun bir paket satın alıyorsunuz. Satın alınan bu paket ürün tanıtımı ve yeni distribütörler oluşturmak için kullanılan bir pakettir. Yani satın aldığınız paketi en yakınınızdaki bu işi yapabileceğine inandığınız kişilere hediye ederek ürünlerin tanıtılması ve test edilmesini sağlamış oluyorsunuz. Buna kısaca şöyle de söyleyebiliriz yeni bir işe başlıyorsunuz ve kendinize bir iş kuruyorsunuz. Bu iş için sermayeniz satın aldığınız paket tutarı kadardır. Buradan da bakıldığında çok düşük bir maliyetle kendinize bir iş kurmuş oluyorsunuz.

Kyani Para Kazanmak Mümkün mü?

Kyani ile para kazanmak aslında oldukça basittir. Gerekli olan tek şey bu işi yapacağına inanmak, doğru bir plan yapmak ve bu planı uygulamaya koyulmak. Sistem işe 3 kişiyle başlamanızı söylüyor. Bu üç kişiyi distribütör yapmanız durumunda her birinin altına 3'er kişiler eklenerek büyük bir yelpaze oluşturuluyor. Yelpazeye her katılan 3'er kişi hem kendisi para kazanıyor hem de kendisinden yukarıda olan distribütörleri de para kazandırmış oluyor. Yani aynı anda herkes para kazanmış oluyor. Kyani ailesine katılmaya karar verdiğinizde mutlaka yapılması gereken işlerden en önemlisi bu konuda verilen eğitim seminerlerine düzenli olarak katılmaktır.

Eğitim seminerleri Networking Marketing konusunda uzman pazarlama alanında kendini geliştirmiş ve distribütörlerin nasıl para kazanabileceği ve bu işi en doğru biçimi ile nasıl yapmaları gerektiği konusunda son derece donanımlı uzman kişilerden oluşmaktadır. İşe buradan başlandığında profesyonel bir satıcı olma yolunda daha çabuk ilerlemiş ve daha fazla kariyer elde edip daha çok para kazanmış oluyorsunuz.

Kyani Kazanç Planı

Kyani kazanç planı, en doğru biçimiyle eğitim seminerlerinde verilmektedir. Bu seminerlerde Kyani kazanç planı yanı sıra, kişisel gelişimi ve pazarlama alanında başarılı olmanın ayrıntılarının anlatıldığı kitap, cd ve dokümanlara da sahip olursanız, işinizde kısa sürede ilerleme ve kazanç sağlamış olursunuz.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kyani, Şikayet,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Puan Durumu
Takımlar
P
Av
M
B
G
O
1
Medipol Başakşehir
38
0
2
5
11
18
2
Galatasaray
32
0
4
5
9
18
3
Yeni Malatyaspor
32
0
4
5
9
18
4
Kasımpaşa
29
0
6
2
9
17
5
Trabzonspor
29
0
5
5
8
18
6
Beşiktaş
29
0
5
5
8
18
7
Atiker Konyaspor
28
0
4
7
7
18
8
Antalyaspor
28
0
6
4
8
18
9
Sivasspor
24
0
6
6
6
18
10
Göztepe
22
0
10
1
7
18
11
Bursaspor
21
0
4
9
4
17
12
Alanyaspor
21
0
9
3
6
18
13
Kayserispor
20
0
8
5
5
18
14
MKE Ankaragücü
20
0
10
2
6
18
15
Akhisarspor
17
0
9
5
4
18
16
BB Erzurumspor
16
0
8
7
3
18
17
Fenerbahçe
16
0
7
7
3
17
18
Çaykur Rizespor
12
0
7
9
1
17
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı