Haber Detayı
20 Nisan 2018 - Cuma 22:04
 
Kızılay Tecrübe Şartı Olmadan Personel Alımı Yapacak
Türk Kızılayı kendisine ait internet sitesi üzerinden yayımladığı bir ilan ile personel alımı yapacağını açıkladı.
GÜNCEL Haberi


Türk Kızılayı farklı şehirlerde yer alan ve kadrosunda eksik bulunan birimlerinin personel ihtiyacını karşılamak adına bir ilan yayımladı.

Kurum tarafından yayımlanan personel alım ilanında çeşitli pozisyonlarda alım yapılacağı ilan edildi.

KIZILAY PERSONEL ALIM İLANI YAYIMLADI

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan ilana göre alımlar 11 farklı şehirde yapılacak. Ayrıca yayımlanan ilanda bazı kadrolar için faaliyet gösteren tüm şehirler ifadesi kullanılırken alım yapılacak bazı kadrolar için ise tüm Türkiye denildi.

İlan metninde personel alımı yapılacağı açıklanan şehirler şu şekilde; Ankara, Kayseri, Kahramanmaraş, Mardin, Hatay, Mersin, Gaziantep, Kilis, Şanlıurfa, Kayseri, Mersin

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Kızılay tarafından yayımlanan personel alım ilanında 5 farklı pozisyonda personel alımı yapılacağı ilan edilirken alımların Şoför, Laboratuvar Teknikeri, Toplum Merkezi Yöneticisi, Sağlık Uzmanı, Doktor kadrolarına yapılacağı duyuruldu.

ALIM İLANINDA YER ALAN BAŞVURU KOŞULLARI

Türk Kızılayı tarafından yayımlanan personel alım ilanına başvuru yapacak adayların ilan metninde yer alan koşulları sağlamaları gerekiyor.

Söz konusu başvuru koşulları her bir kadro için ayrı ayrı belirlenmekte olup bizler siz ziyaretçilerimize genel başvuru koşullarını aktarıyoruz. İlan metninde yer alan başvuru koşullarına haberimizin altında yer alan bağlantıyı kullanarak ulaşabilirsiniz.

''Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına sahip, alım yapılacak kadrolara ve unvanlara göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, İletişim yeteneği yüksek, akıcı ve etkin konuşabilen, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecilli, Görevini yapmaya engel herhangi bir sağlık problemi olmayan, Ekip çalışmasına yatkın, Yoğun iş temposuna uyum sağlayabilecek, Yurtiçi ve yurtdışı seyahat engeli bulunmayan.''

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yukarıda alım yapılacağı ilan edilen şehirler, açık pozisyonlar ve başvuru koşullarına dair detayları aktardığımız personel alım ilanına başvuruda bulunacak adayların başvurularını Kızılay'ın kendisine ait internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklar.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ

KAYNAK: www.kamupersoneli.net

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kızılay, Tecrübe, Şartı, Olmadan, Personel, Alımı, Yapacak,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı