Haber Detayı
12 Şubat 2019 - Salı 16:47
 
Kızılay'dan öğrencilere yardım
Türk Kızılay´ı ve Esra Erol iş birliği ile Kızılay´ın 150. Yılında kapsamında Mardin´de Yeşilli ilçesi ve Alıçlı köylerinde ihtiyaç sahibi öğrencilere 28 koli yardım yapıldı.
GÜNCEL Haberi


Türk Kızılay´ı ve Esra Erol iş birliği ile Kızılay´ın 150. Yılında 150 köy okulundaki ihtiyaç sahibi öğrencilerin eğitim süreçlerini ve sosyal yaşamlarını desteklemek amacıyla başlatılan “Kolide Ne Var” isimli sosyal sorumluluk projesi Mardin´de devam edildi.

Türk Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Ercan Tan, Yeşilli Kaymakamı Ömer Bilgin destekleri ile Mardin Yeşilli Dereyanı İlkokulu ile Alıçlı ilkokulu öğrencilerine dağıtılmak üzere Mardin Kızılay Şube Müdürü Muzaffer Esendemir ve Yönetim Kurulu üyelerinin iş birliği ile 28 adet koliden oluşan ve içinde bot, ayakkabı, ağız ve diş sağlık ürünlerinin bulunduğu yaşam malzemeleri ihtiyaç sahibi öğrencilere dağıtıldı.

Mardin Kızılay Şube Müdürü Muzaffer Esendemir, Türk Kızılay´ı ve Esra Erol iş birliği ile Kızılay´ın 150. Yılında kapsamında Mardin´de Yeşilli ilçesi ve Alıçlı köylerinde ihtiyaç sahibi öğrencilere 28 koli yardım yapıldığını söyledi. Esendemir” Türk Kızılay Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesi Ercan Tan, Yeşilli Kaymakamı Ömer Bilgin destekleri ile Mardin Yeşilli Dereyanı İlkokulu ile Alıçlı ilkokulu öğrencilerine bot,ayakkabı ve ağız diş bakım setleri ve bazı malzeme yardımında bulunduk. Türk Kızılay´ı olarak Türkiye genelinde olmak üzere Mardin´in en ucra köylerine kadar ihtiyaç sahibi vatandaşlara gerekli yardımı ulaştırmaya çalışıyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kızılay'dan, öğrencilere, yardım,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı