Haber Detayı
17 Nisan 2019 - Çarşamba 16:42
 
Kılıç, Ak Parti Olarak Farkımızı Ortaya Koyacağız
AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç Başkanlığı´nda, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde kazanılan beş ilçe belediye başkanıyla ilk istişare toplantısı gerçekleştirildi.
POLİTİKA Haberi


AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç; Midyat İlçe Belediye Başkanı Veysi Şahin, Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ, Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy, Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Şehmus Akbacı´nın katılımlarıyla 31Mart Yerel Seçimler sonrası ilk istişare ve değerlendirme toplantısını gerçekleştirdi.

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç toplantı sonrasında yapmış olduğu değerlendirmelerde, “AK Parti Mardin İl Teşkilatı olarak ilk defa beş ilçe belediye başkanlığını halkımıza ve partimize kazandırarak hizmet kervanımızı daha da genişlettik. Belediye başkanlarımızla gerçekleştirdiğimiz toplantıda ilçelerimizin hassasiyetlerini de göz önünde bulundurarak, ilçelerimizin eksiklikleri ve yapılması elzem olan icraatları göz önünde bulundurduk. Bundan sonraki süreçte AK Parti olarak inşallah yapacağımız yerinde ve aktif çalışmalarla farkımızı ortaya koyacağız” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kılıç,, Ak, Parti, Olarak, Farkımızı, Ortaya, Koyacağız,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı