Haber Detayı
12 Aralık 2019 - Perşembe 13:45
 
Kaymakam Çam, muhtarların sorunlarını dinledi
Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, merkez mahalle muhtarları ile bir araya geldi.
GÜNCEL Haberi


Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam, Kurum Amirleri ve Merkez Mahalle Muhtarları ile istişare toplantısı yaptı. Toplantıda vatandaşların talep ve şikayetlerini iletilerek, aciliyeti olan konular hakkında çözüm önerilerinde bulunuldu.

Programda konuşan Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam,  bir belediyenin yapması gereken en önemli hizmetin alt yapı hizmeti olduğunu vurguladı.

Mardin Büyükşehir Belediyesi’nin MARSU Genel Müdürlüğü, Elektrik İdaresi TEDAŞ ve doğalgaz çalışmalarına da değinen Çam, “Geçen sene ve bu sene itibariyle ciddi anlamda çalışmalar devam ediyor. Tabi bu 3 grubun aynı anda çalışıyor olması koordinasyon eksikliğinden kaynaklı olarak ciddi bir tahribata yol açıyor. Bunun farkındayız ve burada bundan sonraki süreçte ilgili birimlerin göstermiş olduğu doğalgaz, elektrik ve MARSU ile ilgili hem müteahhit hem kurum yöneticileri bazında görüşmeleri gerçekleştiriyoruz. Özellikle İnşallah 2020 baharı çalışma sezonu itibari ile ilçemizin ana caddelerinden başlayarak var gücümüzle çalışacağız.” dedi.

Çalışmalarda önceliklerinin vatandaşların mutluluğu ve refahı olduğunu söyleyen Çam, “Siz muhtarlarımızla vatandaşlarımızın huzurlu ortamda yaşamaları adına çalışmalarımız devam edecektir. Birlik ve beraberlik içerisinde ilçemiz için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Hep birlikte güzel çalışmalara imza atacağımıza inanıyorum. Önceliğimiz vatandaşlarımızın mutluluğu ve refahı bu bilinçle çalışmalarımızı azimle gerçekleştireceğiz. Sizi size, sizi Allah’a emanet ediyorum.” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kaymakam, Çam,, muhtarların, sorunlarını, dinledi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı