Haber Detayı
12 Mart 2019 - Salı 19:33
 
Kasapoğlu: Yol Yapması Gerekenler Çukur Kazarak Halka İhanet Etti
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Mardin'e gelen Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yol yapması gerekenlerin çukur kazarak bu halka ihanet ettiklerini söyledi.
POLİTİKA Haberi


Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Mardin'e geldi. Mardin Havaalanında Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Yaman, , AK Parti Mardin milletvekili Şeyhmus Dinçel ile AK Parti MKYK üyesi Orhan Miroğlu, AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Vejdi Kahraman, İl Başkanı Faruk Kılıç, Gençlik Spor il Müdürü Hadi Çomaktekin ve Gençlik Spor il müdürlüğüne bağlı sporcular tarafından karşılanan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Yeşilli ilçesinde vatandaşlar ile bir araya gelerek gençler ve kadınlar için ilçeye spor tesisleri sözü verdi.

Yeşilli'de halka hitap eden Kasapoğlu, HDP ve PKK terör örğütünü işaret ederek, yol yapması gerekenlerin çukur kazarak bu halka ihanet ettiklerini ifade etti.

Spor alanında yapılan yatırımlara da değinen Kasapoğlu, "Ülkemizde son 17 yılda spor anlamında çok güzel tesisler oldu. Bunun bir kısmını siz Yeşilli'de tecrübe ettiniz, bir kısmını Mardin'de gördünüz, Mardin'in diğer ilçelerinde gördünüz, bir kısmını da ülkemizin diğer coğrafyalarında gördünüz. Ülkemizde 2002 yılında bin 500 adet spor tesisi varken, şimdi 5 bine yakın tesis var. Çok basit bir rakam bu, çok somut bir örnek... 2002'de 200 bine yakın yurt kapasitesi varken, şimdi 700 bine yakın yatak kapasitemiz var. Bunları inşallah hep birlikte artıracağız. Bunun için elbette 31 Mart'a güçlü destekleriniz çok önemlidir." dedi.

Kasapoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Sadece yollarınıza çukur kazanlar değil, gönüllerinizi delik deşik edenler, bu coğrafyaya, insanına, çocuklarına, gençlerine, kadınlarına ihanet ettiler. Hepiniz de bunu tecrübe ettiniz." şeklinde konuştu.

Yeşilli halkına müjde getirdiğini aktaran Kasapoğlu, spor sahalarının sayısını artıracaklarını ve Yeşilli'ye yüzme havuzu kazandıracaklarını, eylül ayına kadar bitireceklerini söyledi.

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, buradaki konuşmasının ardından Midyat ilçesine geçerek vatandaşlarla bir araya geldi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kasapoğlu:, Yol, Yapması, Gerekenler, Çukur, Kazarak, Halka, İhanet, Etti,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı