Haber Detayı
10 Mayıs 2019 - Cuma 15:20
 
“KARDEŞ ÇOCUKLARI” 15 bölüm izle
Ümran ve Umay için sınavlarla dolu yeni bir dönem başlar.
GÜNDEM Haberi


Yapımını Gold Film'in, yapımcılığını Faruk Turgut'un üstlendiği dizinin başrollerinde; Mehmet Aslantuğ, Ayça Bingöl, Nur Fettahoğlu, Furkan Andıç, Afra Saraçoğlu, Murat Daltaban, Alara Turan, Engin Alkan, Evrim Doğan, Elif Çakman, Handan Yıldırım, Batuhan Ekşi, Nilay Erdönmez yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda Faruk Teber’in oturduğu Kardeş Çocukları’nın senaristliğini ise Sırma Yanık üstleniyor.

15. Bölüm

Ümran’ın Cemal’i vurmasıyla birlikte kız kardeşler için bir dönem kapanır ve yeni sınavlarla dolu bir dönem başlar. Çocuğunun doğduğundan artık emin olan Yıldırım’ın Ümran’la da Umay’la da yüzleşmesi hepsi için yıkıcı olur. Umay, adım adım köşeye sıkışırken Ümran artık onun yalanlarını taşımakta zorlanmaktadır. Yalanlar ve gerçekler arasında sıkışıp kalan Ümran hiç beklemediği bir tehditle burun buruna gelirken, Hayat annesinin kendisinden bir şeyler gizlediğinin farkındadır. Diğer yanda, Hayal’in Reşat ve Cansel’i yakalaması Umay ve Reşat arasındaki son köprüyü de yıkar. Reşat ve Umay arasındaki savaş giderek çirkinleşirken, Umay hedeflerine emin adımlarla yürümektedir. Ancak Yıldırım’ın çocuğunu bulmak için attığı sürpriz adım, tüm planları alt üst etmek üzeredir.

Yapımcı: Gold Film

Yönetmen: Faruk Teber

Oyuncular: Mehmet Aslantuğ (Yıldırım Saner), Ayça Bingöl (Ümran Çetin), Nur Fettahoğlu (Umay Karay), Furkan Andıç

(Volkan Demir), Afra Saraçoğlu (Hayat Çetin), Murat Daltaban (Cemal Çetin), Alara Turan (Hayal Karay), Engin Alkan (Tarık Reşat Karay), Evrim Doğan (Lebriz Karay), Elif Çakman (Kevser Çetin), Handan Yıldırım (Zehra Taşçı), Batuhan Ekşi (Onur Taşçı), Nilay Erdönmez (Cansel Turna)

Yayın Günü: 12 Mayıs Pazar

Yayın Saati: 20.00- Yeni Bölüm – 15.blm

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: “KARDEŞ, ÇOCUKLARI”, , 15, bölüm, izle,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı