Haber Detayı
23 Mart 2019 - Cumartesi 15:56
 
Kahraman, "Birlikte Çalışıp Birlikte Kalkınacağız"
Seçim çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, Nusaybin’de ziyaretlerde bulundu.
POLİTİKA Haberi


Seçim çalışmalarına devam eden Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Vejdi Kahraman, Nusaybin ilçesinde vatandaşlarla bir araya gelerek projelerini anlattı .

Nusaybin’i o eski günlerine kavuşturacaklarını ve Mardini cazibe merkezi yapacaklarını ifade ederek, "Bu şehrin kıymetini bileceğiz, birlikte üretecek ve birlikte kalkınacağız" dedi.

Halkın önceliklerine cevap verecek, gelecek nesiller için gurur duyacakları bir Mardin inşa etmek için yola çıktıklarını vurgulayan kahraman, “İnsanlarımız buralarda çok derin acılar yaşadılar. Hendekler, çukurlar, terör, göç, kan, sefalet Mardinlilerin kaderi değil.

Biz bu memleketi seviyoruz, Bu memleketi sevgiyle, saygıyla yönetecek ve Mardin`de herkesin gönlüne dokunan çalışmaların öncüsü olacağız. Şehrimizde ticareti arttıracak, İş, istihdam alanlarını çoğaltacagız. Çevre yolu, Tekstil kentler, Kongre ve Fuar merkezleri, Çokkatlı Otoparklar gibi projelerimizi bir bir hayata geçirecegiz. İnsanımızı ucuz elektrik ve suyla buluşturacak en önemlisi de huzurumuza kardeşliğimize, birbirimize ve şehrimize sahip çıkacagiz. Hic endiseniz olmasin, Biz, ortak toprakların, ortak duyguların bin yıllık çocuklarıyız ve bu şekilde kalacağız inşallah hep beraber güzel işlere imza atacağız " dedi.

Mehmet Vejdi Kahraman’a  Nusaybin ziyaretinde AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, Nusaybin ilçe Başkan Latif Özel ve Nusaybin Belediye Başkan adayı Mehmet Hadi Hamidi eşlik etti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Kahraman,, "Birlikte, Çalışıp, Birlikte, Kalkınacağız",
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı