Haber Detayı
08 Ağustos 2019 - Perşembe 13:55
 
KIZILTEPE KAYMAKAMI HÜSEYİN ÇAM KİMDİR
Cumhurbaşkanlığı Mülki İdareler Kararnamesi ile Tuunceli ili Hozat ilçe Kaymakamı Hüseyin Çam ,Mardin'in en büyük ilçesi olan Kızıltepe ilçesine Kaymakam olarak atandı.
GÜNCEL Haberi


Cumhurbaşkanlığı Mülki İdareler Kararnamesi ile Tuunceli ili Hozat ilçe Kaymakamı Hüseyin Çam ,Mardin'in en büyük ilçesi olan Kızıltepe ilçesine  Kaymakam olarak   atandı.

KAYMAKAM HÜSEYİN ÇAM KİMDİR?

1984 Yılında Çorum’un Bayat İlçesinde dünyaya gelen Hüseyin ÇAM, İlköğretimini Bayat'ta, Orta öğretimini ise Çorum Atatürk Lisesinde tamamlamıştır. 2003 yılında Uludağ Üniversitesi İ.İ.B.F. Maliye bölümünü kazanmış, buradaki eğitimini 3,5 yılda bitirerek üstün başarı ile mezun olmuştur.

Kaymakamlık Mesleğine 2008 yılında Adıyaman Kaymakam Adayı olarak başlamış, 2010-2011 yılları arasında A.B.D.'de University Of Soulth Carolina’da Public Manegemant And Leadership programını bitirerek 96. Dönem Kaymakamlık Kursunu üstün başarı ile tamamlamıştır.

Niğde/Ulukışla ilçesinde Kaymakam Vekilliği, Giresun/Piraziz ilçesi Kaymakamlığı, Artvin/Murgul Kaymakamlığı ardından; 30.11.2016 tarih ve 2016/861 sayılı Müşterek Kararname ile 19.12.2016 tarihinde İlçemizde ki görevine başlamııştır.
 2019 yılında Türk İdareciler Derneği tarafından Yılın En Başaralı Mülki İdare Amirleri ödülüne ; Hozat Kaymakamlığı döneminde tarım alanında Entegre Meyve Bahçeleri Projesi, Organik Nohut Üretim Projesi vb. yaptığı projeler ile eğitim alanında, sosyal ve kültürel alanlarda yaptığı çalışmalar dolayısıyla layık görülen Kaymakam Çam, Şehit Kaymakam Ersin ATEŞ Üstün Hizmet Ödülünü İçişleri Bakanı Sayın Süleyman SOYLU'nun elinden aldı.

 Kaymakam Hüseyin ÇAM,  evli ve 3  çocuk babasıdır. İyi derecede İngilizce bilmektedir.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: KIZILTEPE, KAYMAKAMI, HÜSEYİN, ÇAM, KİMDİR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı