Haber Detayı
28 Nisan 2018 - Cumartesi 23:08
 
İzmir'den Nusaybin'e sporla inşa edilen sevgi köprüsü
Liman İş İzmir Şubesi, Nusaybin Gençlik Spor Kulübü Bayan Futbol Takımına iki takım forma hediye etti.
GÜNCEL Haberi


Liman İş İzmir Şubesi, Nusaybin Gençlik Spor Kulübü Bayan Futbol Takımına iki takım forma hediye etti.

Nusaybin'e gelen Liman İş Sendikası İzmir Şube Başkanı Serdar Akdoğan ve Nusaybin Demirspor Kulübü Başkanı Mehmet Ata Sevinç, Nusaybin Gençlerbirliği Kulübü Başkanı Şahin Mertoğlu ile Nusaybin Gençlik Spor Kulübünü ziyaret etti. Daha sonra Şehir Stadyumuna gelen Liman İş İzmir Şube Başkanı Akdoğan ve beraberindekiler, bayan futbol takımı sporcularıyla bir araya geldi.

Güneydoğu Anadolu Bölgesine ilk defa geldiğini belirten Liman İş İzmir Şube Başkanı Akdoğan, Buranın futbolla hem de bayan futboluyla anılmasının kendilerini çok mutlu ettiğini kaydetti.

Akdoğan şöyle konuştu:

"Güneydoğuya ilk defa geliyorum. Buranın futbol ile hem de bayan futboluyla anılması bizi çok mutlu etti. Nusaybin'de böyle bir takım olduğunu bilmiyorduk, duymamıştık. İzmir'e dönünce Nusaybin'e, Güneydoğuda nasıl farklı işler yapabilir diye oturup konuşacağız."

Nusaybin'de aldığı ilk izlenimin bir turizm kenti havası olduğunu ifade eden Akdoğan: "Turizm için gelmeyi düşünüyoruz. Buranın tanıtılmasını istiyoruz. Buralar terörle anıldığı için batıdaki insanların çekinceleri var. Biz geldik, yerinde gördük hiç bir çekince yok" şeklinde konuştu.

Akdoğan, Nusaybinli sporculara Liman İş Genel Başkanı Önder Avcı'nın destek ve selamlarını iletti.

Liman İş İzmir Şube Başkanı Akdoğan ve Nusaybin Demir Spor Kulübü Başkanı Sevinç daha sonra bayan futbol takımı için yaptığı iki takım forma hediye etti.

İzmir'den kendilerine yapılan ziyareti çok anlamlı bulduğunu kaydeden Nusaybin Gençlik Spor Kulübü Başkanı Habip Akdeniz ise, Liman İş Genel Başkanı Avcı, İzmir Şube Başkanı Akdoğan ve Sevinç'e teşekkür etti.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: İzmir'den, Nusaybin'e, sporla, inşa, edilen, sevgi, köprüsü,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı