Haber Detayı
27 Kasım 2019 - Çarşamba 10:21
 
İş Kıyafetlerinde 100 Pamuk veya Polyester Karışımları
Bir pamuk karışımı yerine ( 50 polyester ve 50 pamuk) 100 pamuk giymeyi seçmenin yararları, tekstil imalat endüstrisinde sürekli tartışılan bir konuşmadır. İşlev, genellikle kumaş seçimini etkileyen birincil belirleyici faktördür.
Haberi


Bir pamuk karışımı yerine ( 50 polyester ve 50 pamuk) 100 pamuk giymeyi seçmenin yararları, tekstil imalat endüstrisinde sürekli tartışılan bir konuşmadır. İşlev, genellikle kumaş seçimini etkileyen birincil belirleyici faktördür.

 

İş Kıyafetlerinde Temel Kumaş İhtiyaçları

Tasarım sürecinde, üretilen giysilerin erken giyilmeden ve yırtılmadan gerekli gereksinimleri sürdürmesini ve yerine getirmesini sağlamak için çeşitli faktörler göz önünde bulundurulur. Bu noktalardan bazıları; dayanıklılık, baskı uygulayabilmek ve uygun fiyat.

 

Konfor

100 pamuktan yapılan giysiler cilt üzerinde sadece yumuşak değildir, aynı zamanda genellikle 50/50 pamuk karışımlı giysilerden daha ağırdır. Eşsiz bir pürüzsüzlükleri, daha ince örtüleri ve polyester karışımlı kumaşlardan çok daha rahat nefes alabilirler. Karışımlı kumaşlar, cildi rahatsız edici veya rahatsız edici hale getirme potansiyeline sahiptir.

 

Dayanıklılık

Polyester / pamuk karışımları, saf pamuklu kumaşlardan daha güçlü olma eğilimindedir, aynı zamanda daha çeşitli dokular sunar. 100 pamuk bazı polyester karışımlı kumaşlar kadar dayanıklı olmasa da, mevsimlerde rahatlık sunma kabiliyeti giysileri çok yönlü hale getirir ve rahatlık sunar.

 

Baskılanabilirlik

100 pamuk, dijital dört renkli baskı için ideal bir seçimdir. Saf pamuklu giysiler boya göçüne karşı daha az hassastır (aynı zamanda kanama olarak da bilinir) ve pamuk karışımlarından yapılan giysilere göre çalışmak daha kolaydır. Pamuğun dokulu (pürüzsüz polyester yerine) doğal bir elyaf olması nedeniyle, ekrana uygulanan mürekkebi kolayca tutabilir. Bu, tasarımınızın orijinal görünümünü korumasını sağlamaya yardımcı olur.

 

Uygun fiyatta

Polyester genellikle pamuktan daha uygun maliyetlidir. Burası 50/50 karışımının polyester fiyatı ve pamuk hissi arasında iyi bir uzlaşma haline geldiği yer. Bununla birlikte, iş elbiseleri konforu ile sıcaklık kontrolü ve hareket desteği bir zorunluluktur.

 

Çevre Dostu

Organik pamuğun yararlarından biri, çiftçilerin büyük miktarda böcek ilacı satın almaya çok az ihtiyaç duymalarıdır. Bu, organik pamuk ürünleri üreticilerinin depolama alanlarına katkıda bulunmadıkları ve geri dönüştürülebilir ürünler yaratmadıkları anlamına gelir. GIVIU çevresel ayak izi konusunda dikkatli, bu nedenle sadece 100 ürün üretiyor.

 

50/50 pamuk karışımları sonuçta faydalı ve çok yönlü olduğunu kanıtlasa da, iş elbisesi talepleri eğlence, moda ya da yüksek modadan daha katı. Koruyucu kıyafetler, kullanıcıya yeterli koruma sağlamak için özel ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmış ve dikilmiş kıyafetler gerektirir. GIVIU, 100 pamuk üretmeye odaklanarak çevresel ayak izini sınırlamaya kendini adamıştır. Organik pamuk koruyucu iş kıyafetlerimizi tercih edebilirsiniz.

 

Sevcan Durmaz / GIVIU İş Kıyafetleri

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: İş, Kıyafetlerinde, , 100, Pamuk, veya, Polyester, Karışımları,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı