Haber Detayı
10 Ağustos 2019 - Cumartesi 13:59
 
İş Adamı Mehmet Samsa'dan Kurban Bayramı Mesajı
Mardinli İş adamı Mehmet Samsa Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.
GÜNCEL Haberi


Mardin’de faaliyet gösteren DCC, Gulharrin, Samsa Oil, Öncül ve SMS Dış Ticaret Şirketlerinin sahibi iş adamı Mehmet Samsa Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Bayramların sevinçleri paylaşma ve dayanışma günü olduğunu dile getiren İşadamı Samsa, “Yakın zamanda ülkemiz üzerine oynanan oyunlara ve ülke olarak geçirdiğimiz zor günlere rağmen şükürler olsun ki daha da güçlenen bir Türkiye olarak, dünyada oyuncu değil oyun kurucu bir ülke olarak konumlanmış durumdayız. Bu başarılarımızın sürdürülebilir olması için yarının geleceğini bugünden planlamamız gerektiği düşüncesinde olduğumun altını özellikle çizmekte fayda görüyorum. Zira değişen dinamikler; genelde ülkemizi daha güçlü özelde ise hepimizi daha nitelikli ve daha donanımlı olmaya sevk etmektedir. Ülkemiz siyasetine yön verilirken gösterilen yaklaşımın bir sonucu olarak ortaya çıkan başarılı yeni Türkiye örneği, sosyal alanda da ne kadar başarılı olabileceğimizin bence en objektif göstergesidir. Bu çerçevede bayram süresince şehit aileleri, gaziler ve gazi ailelerine onların hepimizin ailesi olduğunu htirmeye, kimsesiz, yaşlı ve yardıma muhtaç insanlarımızın yanında olmaya, aile efradımızla bir araya gelmeye, büyüklerimizi ziyaret ederek hayır duasını almaya, küçüklerimizin mutluluğuna ortak olmaya ve bu sayede bayramı bayram tadında yaşama ve yaşatmaya gayret göstermeliyiz.

Bu duygu ve düşüncelerle,Tüm hemşehrilerimin, aziz milletimizin ve tüm İslam aleminin Kurban Bayramını en kalbi duygularımla tebrik ediyor, bayramın yeryüzünde barış ve huzur ikliminin egemen olmasına vesile olmasını temenni ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum" ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: İş, Adamı, Mehmet, Samsa'dan, Kurban, Bayramı, Mesajı,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı