Haber Detayı
29 Haziran 2019 - Cumartesi 12:20
 
“Her zaman Yeşilay’ın yanında olacağız”
Yeşilay Mardin Şubesi uyuşturucu kullanımı ve kaçakçılığı ile mücadele kapsamında kurum ziyaretlerini sürdürüyor.
GÜNCEL Haberi


Yeşilay Mardin Şube Başkanı Lütfü Günlüoğlu “Dünya Uyuşturucu kullanımı ve kaçakçılığı ile Mücadele Günü” kapsamında Mardin Valisi Mustafa Yaman ve İl Emniyet Müdürü Hasan Onar’ı makamında ziyaret ederek destek istedi. Şube Başkanı Lütfü Günlüoğlu ve Şube sekreteri Abdulsamet Yılmaz ziyaret ettikleri Mardin Valisi Mustafa Yaman ve İl Emniyet Müdürü Hasan Onar’dan Yeşilay çalışmalarına tam destek söz aldılar.

Uyuşturucu mücadelesinde alınan olumlu sonuçlar konuşuldu. Sigara denetimleri konusunda ‘gayret ve çalışmaların aksatılmadan devam edeceği’ vurgulandı.

“Her zaman Yeşilay’ın yanında olacağız”

Makamında ziyaret edilen Mardin Valisi Mustafa Yaman, Yeşilay’ın bağımlılıklar konusunda yaptığı mücadele ve çalışmaların takdire şayan olduğunu, yapılan faaliyetler konusunda her zaman desteklenmesi gerektiğini ve Yeşilay’ın yanında olduklarını söyledi.

İl Emniyet Müdürü Hasan Onar ise, son yıllarda uyuşturucu ile mücadele kapsamında önemli başarılar elde ettiklerini, bundan böyle de hız kesmeden uyuşturucu kaçakçıları ile mücadelenin sürdürüleceğini, denetimlerin aralıksız devam edeceğini, bu alanda her zaman Yeşilay’a destek olacaklarını ve birlikte çalışmak istediklerini dile getirdi.

“Uyuşturucu ile mücadele hep birlikte yapıldığında sonuç alınabilir”

Şube Başkanı Günlüoğlu ise , “Gerek Mardin Valiliği’nin, gerekse İl Emniyet Müdürlüğü’nün çalışmalarını gururla takip etmekteyiz. Sevindirici gelişmeler görüyoruz. Özellikle gençlerimizi uyuşturucu bataklığından korumak için her zaman devletin en üst kurumlarıyla işbirliği yapmak istiyoruz. Bu alanda ben Yeşilay cemiyeti adına kendilerine teşekkür ediyorum. Şimdiye kadar Yeşilay’ın yanında oldular. Özellikle sigara ve alkol denetimleri konusunda da yetkililerin daha fazla gayret etmesi gerektiğini düşünüyorum. Çünkü bu görev sadece Yeşilay’ın değildir. Hep birlikle bağımlılıklar ile mücadele edildiğinde iyi bir sonuca ulaşılacağını umuyorum” dedi.

En üst düzeyde gerçekleşen her iki ziyaret güzel temenniler ve Yeşilay’a destek ile +sözleri ile son buldu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: “Her, zaman, Yeşilay’ın, yanında, olacağız”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı