Haber Detayı
07 Ekim 2019 - Pazartesi 13:18
 
Gazetecilerden Yeni Emniyet Müdürüne Ziyaret
Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu ve Mardin Gazeteciler Derneği üyeleri İl Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
GÜNCEL Haberi


Muğla İl Emniyet Müdürlüğünden, Mardin İl Emniyet Müdürlüğüne atanan, Birinci Sınıf Emniyet Müdürü Hakan Çetinkaya, hayırlı olsun ziyaretinde buluna gazetecilere önceliklerinin şehrin huzuru olduğunu söyledi.

İl Emniyet Müdürü Çetinkaya, hayırlı olsun ziyaretinde bulunan, Güneydoğu Anadolu Gazeteciler Federasyonu ve Mardin Gazeteciler Derneği Başkanı Mehmet Çelik, Onur Kurulu Başkanı Fotoğraf  Sanatçısı ve Gazeteci Adnan Avuka, Mardin Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Akgül, Arena Gazetesi genel yayın yönetmeni Ufuk Güngörmüş, gazeteci Mehmet Sait Çakar ve DHA Kızıltepe Temsilcisi Mehmet Ali Dinler’i makamında kabul etti.

Samim bir sohbet ortamında geçen görüşmede İl Emniyet Müdürü Çetinkaya “Mardin ruhu olan bir şehir, geçmiş ile gelecek arasında bağı olan bir şehir. Huzur ortamı bu şehrin turizmini geliştirecek, zenginliğine zenginlik katacak. Vatandaşımızın huzur ve güvenliği için ne gerekiyorsa yapacağız. Kapılarımız vatandaşa açık olacak. Önceliğimiz huzurdur” dedi

Çetinkaya, terör ile turizmin bir arada yaşamasının mümkün olmadığını, bu ince çizginin bilincinde, terör ile mücadelenin en etkin şekilde yapılacağına dikkat çekerek “Turizm narindir, turist huzurlu ortamı sever. Terör turizmi olumsuz etikler. Bu bilinçle vatandaşımızın huzur ve güvenini sağlamayı, turizmin önündeki güvenlik sorunlarını kaldırmayı önceliğimiz olarak görüyoruz. Basın mensubu arkadaşlarımızla yakın işbirliği yapacağız” şeklinde sözlerini sürdürdü.

GGF ve MGD Başkanı Mehmet Çelik, haberlerde bölgenin hassas dengelerini dikkate aldıklarını, Mardin Turizmine zarar verecek ve kamuya yararı olmayan haberleri yapmaktan kaçındıklarını söyledi.  Çelik “ Yeni görevinizin hayırlı olmasını diliyoruz. Gazeteci arkadaşlarımızın asayiş haberlerine seri ulaşmaları konusunda desteğinizi bekliyoruz” dedi.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Gazetecilerden, Yeni, Emniyet, Müdürüne, Ziyaret,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı