Haber Detayı
26 Kasım 2019 - Salı 17:57
 
Fossil
Söz konusu zaman olduğunda su gibi akıp geçmektedir. Zamanı durdurmak imkansız bir şey olsa da zamanı Fossil saat modelleri ile kontrol edebilirsiniz.
Haberi


Söz konusu zaman olduğunda su gibi akıp geçmektedir. Zamanı durdurmak imkansız bir şey olsa da zamanı Fossil saat modelleri ile kontrol edebilirsiniz. Kol saatleri sadece zamanı göstermemektedir. Aynı zamanda sizi yansıtmakta ve stilinizin bir parçasıdır. Aksesuarlar bir kombini daha etkileyici gösteren unsurlardır ve bu aksesuarların başında kol saati gelmektedir. Fossil’ de hem erkekler hem de kadınlar için birbirinden şık ve modern kol saatleri bulunmaktadır.

Etkileyici Tasarımları ile Fossil Kol Saati Modelleri

Fossil’ de çeşitli renk ve modellerde saatler bulunmaktadır. Golden roseden metalik griye kadar renk seçenekleri bakımından çok zengindir. Kasa yapısı, kayış ve saat iç kısmında farklı renklerin bulunduğu saat modelleri ile şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Klasik ve spor tarzda bulunan kol saatlerinde hasır kayışlardan metal kayışlara kadar modeller bulunmaktadır. Aradığınız kayış çeşidine uygun saat modelini rahatlık ile bulabilirsiniz. Saatin daire kısmına kasa yapısı denmektedir. Çeşitli çaplara sahip kasa bölümü ile çeşitli büyüklüklerde kol saatleri ile aradığınız saati bulabilirsiniz.

Fossil Kol Saati Özellikleri

Kol saati modelleri kadar özellikleri bakımından da kullanım açısından kolaylık sağlamaktadır. Saat modellerinde kullanılan mineral cam ile kırılmaz ve çizilmez özelliklere sahip olmaktadır. Modellere bağlı olarak çeşitli atmosfere kadar su geçirmez. Kol saatlerinde kronometre, takvim ve alarm kurabilme özellikleri de bulunmaktadır. Herkese uygun olan ve hem şık tasarımları hem de özellikleri ile Fossil saat takmayı bir tutku haline getirmektedir. https://www.saatvesaat.com.tr/marka/fossil sayfası yeni nesil saat modellerine ev sahipliği yapıyor.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Fossil,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı