Haber Detayı
08 Ağustos 2019 - Perşembe 13:50
 
DOĞAN KEMELEK DARGEÇİT KAYMAKAMI KİMDİR
Cumhurbaşkanlığı Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar kararnamesi resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi.Yayınlanan kararname ile Erzurum ili olur ilçe Kaymakamı Doğan KEMELEK Dargeçit ilçe Kaymakamlığına getirildi.
GÜNCEL Haberi


Cumhurbaşkanlığı  Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar kararnamesi resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girdi.Yayınlanan kararname ile Erzurum ili olur ilçe Kaymakamı Doğan KEMELEK Dargeçit ilçe Kaymakamlığına getirildi.

DOĞAN KEMELEK KİMDİR?

11.01.1982 yılında Samsun'da doğmuş olup aslen Çorum ili İskilip ilçesindendir. 2006 yılında Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İktisat bölümünden mezun oldu.2007-2011 yılları arasında Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığında Gelir Uzman Yardımcısı olarak çalıştıktan sonra açılan Kaymakam Adaylığı sınavında başarı göstererek Aksaray Kaymakam Adayı olarak Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti.
 
Sırasıyla Sakarya-Hendek  ve Kırşehir –Kaman  ilçelerinde Kaymakam Refikliği, Sakarya - Kaynarca  ve Muğla Kavaklıdere ilçelerinde Kaymakam Vekili olarak görev yaptı. Yüksek lisans eğitimini İngiltere'de Portsmouth Üniversitesinde  “Algı Yönetimi ve Algı Yönetiminin Terörle Mücadele ve Sosyal Çatışmalarda  Kullanılmasının Önemi" konulu teziyle tamamladı.
 
28 Haziran 2015 Tarihli ve 29400 Sayılı Resmî Gazete'de yayınlanan müşterek kararname ile  Atabey Kaymakamlığı'na  19.08.2017 tarihli ve 2017/345 sayılı Müşterek Kararnameyle de   Olur  Kaymakamlığına atanan ve 8 Eylül 2017 tarihinde göreve başlayan Doğan KEMELEK, Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Gülsüm Hanım ile evli olup, iki erkek çocuk babasıdır.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: DOĞAN, KEMELEK, DARGEÇİT, KAYMAKAMI, KİMDİR,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı