Haber Detayı
06 Mart 2019 - Çarşamba 14:21
 
Cevheroğlu: Askeri alanı millet bahçesine dönüştüreceğiz
AK Parti Kızıltepe Belediye Başkan Adayı Şükrü Cevheroğlu, Mardin yolu üzerinde bulunan askeriyenin elinde bulunan alanı millet bahçesi haline getirerek vatandaşın hizmetine sunacağını söyledi.
GÜNCEL Haberi


AK Parti Kızıltepe Belediye Başkan Adayı Şükrü Cevheroğlu,  mega projem dediği millet bahçesi projesini anlattı. Başkan adayı Cevheroğlu, “15 Temmuz´dan sonra alınana bir kararla şehir merkezinde bulunan askeriye alanlarını şehir dışına çıkarılmasına önen verdiler. İnşallah bu kapsamda biz de bunu yapabilirsek 4´üncü Hudut Alayımızı Selen Kışlamıza alabilirsek 4. Hudut Alayının bulunduğu alan kocam bir alan buranın tümünü millet bahçesine dönüştüreceğiz.  Askeri alanı millet bahçesine dönüştürüp halkımızın  hizmetine sunacağız.” dedi.

 Cevheroğlu sözlerini şöyle sürdürdü: “Şuan ki Carrefour bulvarın bulunduğu yer ile Mardin Yolu arasında olan alayın şehir dışına (SELEN KIŞLASINA TAŞINMASI) ile buraya millet bahçesi kurulacak. Kurulacak olan millet bahçesi projesinde sosyal bir dönüşüm gerçekleştirilecektir.

Millet kıraathaneleri, Sosyal alanlar, Kültürel alanlar, Koşu yolları, park, kafe, sanatsal etkinlikler ve Sporla alakalı aklınıza ne geliyorsa bunların yapılacağı alanları barındıracak ve halkımızı ağaçla buluşturacak Milli projemiz olan “Millet Bahçesi” Projemiz hayata geçireceğiz.”

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Cevheroğlu:, Askeri, alanı, millet, bahçesine, dönüştüreceğiz,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı