Haber Detayı
24 Mayıs 2019 - Cuma 12:47
 
Büro Memur-Sen Mardin'de Yetkisini Perçinledi
Mardin’de Büro Hizmet kolunda sendika tespit tutanaklarına göre Büro Memur Sen Mardin Şubesi yetkili oldu.
GÜNDEM Haberi


Mardin’de 4688 sayılı Kamu Görevlileri Sendikaları Kanunun 30. Maddesinin ikinci fıkrasının (a) bendi gereğince yapılan toplantı tutanaklarına göre Büro İş kolunda gerçekleştirilen yetkili sendika tespit tutanaklarında Memur Sene bağlı Büro Memur Sen Mardin Şubesi yetkili olmaya devam etti.

Yetkili sendika olmanın haklı gururunu yaşadıklarını dile getiren Büro Memur Sen Şube Başkanı Ümit Unat, gösterilen teveccühten dolayı tüm üyelere teşekkür ederek kısa zamanda büyük işler başardıklarını söyledi. Bu yıl tutulan tutanaklara göre geçen sene yetkili oldukları kurumların tamamında bu yıl da yetkili olduklarını belirtti.

Büro Memur Sen dışında kentte Büro Hizmet kolunda 12 farklı sendika faaliyet gösterdiğine dikkat çeken Unat, “Büro Memur Sen’in Mardin’de yaptığı başarılı çalışmalar sonucu kendisi dışında kalan diğer 11 sendikanın toplam üye sayısından fazla üyesi bulunduğu gibi Büro Memur Sen sendikasının Mardin’de sendikacılığa yeni bir nefes ve ses getirdi. Bizler laf değil icraat sendikacılığı yapıyoruz. Sadece sayım zamanı ve basın önünde değil 365 gün 7/24 hizmet anlayışı ile üyelerimize hizmet veriyoruz. Bu yetki sürecinde durmadan çalışan başta Büro Memur Sen Şube Yönetim Kurulu, İlçe temsilcileri, İşyeri temsilcileri ve bize desteklerini esirgemeyen üyelerimize teşekkür ederiz. Genel yetkili sendika olarak üyelerimiz ile ilgili her türlü hak menfaatlerin kazanılması noktasında çalışmalarımız devam etmektedir. Genel yetkili Sendika olarak Ağustos 2019 de yapılacak Toplu sözleşme hazırlıklarımız kurum kurum devam etmektedir” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Büro, Memur-Sen, Mardin'de, Yetkisini, Perçinledi,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı