Haber Detayı
26 Mart 2019 - Salı 14:34
 
“Bu seçimin kaybedeni yok”
Gelecek vaat eden nesiller için daha yaşanabilir bir mahalle hayal ettiğim için aday oldum. Seçilmem halinde Yalım Mahallesinde yaşayan herkesin derdi ve sorunuyla yakından ilgileneceğim.
GÜNCEL Haberi


Yalım Mahallesi Muhtar Adayı Mehmet Beşir Arpa hafta sonu yapılacak olan yerel seçimler öncesi tüm mahalle halkını oy vermeye davet ederek halkın demokratik hakkı olan oy vererek aslında seçimde hiç tarafın kaybetmediğini bilakis demokratik kazanımlarının artığını açıkladı.

Arpa açıklamasında şunları söyledi; Güçlü Yönetimimle birlikte aday olduğumuz Mardin´in merkez ilçesi Artuklu Mahallesi olan Yalım Mahalle Muhtarlığı için tüm mahallelinin dua, destek ve oylarına talibiz. Demokratik bir ortamda kullanacağınız oylarınızla Muhtar olmak için mahallemizdeki 10.000 seçmenimizin evine ve işyerine ulaşabildiğim ve ulaşmaya devam ettiğim kardeşlerimize giderek projelerimi anlatım anlatmaya devam ediyorum. Mahallemin sorunlarını çok iyi biliyorum. Yarınlar için varım. Biz sorun üreten değil çözüm bulan bir Muhtar olacağımı taahhüt ettiğimden sloganım da “Her sorununda 7/24 Mehmet Beşir Arpa´yı ara”dır.

Demokrasinin en temel unsurlarından olan seçimler millet iradesinin sandığa yansıması açısından büyük önem taşımaktadır. Vatandaşların yapılan hizmetleri oylayacağı bu seçimler mahallemiz aynı zamanda ilçemiz açısından da kritik bir anlam taşımaktadır. Zira vatandaş artık yaşam standardının yükselmesi, daha etkin ve hayatını kolaylaştıran bir yönetim ve hizmet anlayışını her alanda görmek istiyor. Bu bağlamda Mart´ta yapılacak olan seçimlerde sandığa eskiye oranla daha bilinçli ve ne istediğini bilen bir seçmen gidecek. Bende bunun farkında ve bilincinde biri olarak, ekmeğini yediğim, havasını soluduğum Artuklu´nun Yalım Mahalle muhtar adayı oldum. Mahalleme yönetimimle birlikte hizmet etmek istiyoruz ve bu hafta sonu seçimlerin ülkemize, şehrimize ve özellikle mahallemize hayırlı olur.

“Her sorununda 7/24 Mehmet Beşir Arpa´yı ara”

Günün her saatinde karşınızda muhatap bulacağınız ´ALO MUHTAR HATTI´ ile kesintisiz hizmet anlayışına şahit olacaksınız. Masa başında oturmak yerine, mahallesinde yaşayan yaşlı ve bakıma muhtaç insanları tespit edip, hizmeti ayaklarına getiren bir muhtar ve yönetimiyle tanışacaksınız.

Bu seçimde birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin devam etmesini sağlamasını diliyorum ve bu seçimin yıllardır akrabalığımızın devam ettiği bu güzel memleketimizde sükûnetle, sağduyulu ve huzurla geçmesini temenni ediyorum.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: “Bu, seçimin, kaybedeni, yok”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı