Haber Detayı
22 Nisan 2019 - Pazartesi 13:28
 
Bilgilendirme çalışmaları Kızıltepe'de devam etti
Kızıltepe´de “Bağımlılığa değil hayatta tutun” projesi kapsamında bilgilendirme çalışmalarına devam edildi.
GÜNCEL Haberi


Mardin´in Kızıltepe ilçesinde “Bağımlılığa değil hayatta tutun” projesi kapsamında Kızıltepe ilçe stadındaki maçta bilgilendirme stantı açtı.

Köyler arası futbol turnuvasındaki Alakuş ve Küçükboğaziye arasındaki final maçında Mardin Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Derneği tarafından İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğüne sunulan “Bağımlılığa değil hayatta tutun” projesinin kabul edilmesiyle yürütülen faaliyetler kapsamında stant açarak afiş astı, broşür ve kalem dağıtıldı.

Sahaya çıkan takım oyuncuları derneğe ait branda açarak bağımlılığa karşı mücadeleye destek verdiler.

Maç sonrası Mardin Uyuşturucu ve Bağımlılıkla Mücadele Eğitim Derneği Başkanı Adnan Yalçın oyunculara özel lokantada ikramlarda bulunarak bağımlılıkla mücadele konusunda bilgilendirmelerde bulundu.

 Konuya ilişkin bir açıklama yapan Dernek Başkanı Adnan Yalçın şunları söyledi: “Bu gün köyle arası futbol turnuvasındaki final maçına dernek olarak katıldık. İlçe stadında derneğimizin kabul edilen proje kapsamında afiş astık futbolcularımız sahaya çıkarken “Bağımlılığa değil hayata tutun” projemizin brandasını açtılar. Bilgilendirme konusunda bize destek oldular. Kendilerine teşekkür ediyoruz. Mardin Valiliği Sivil Toplumla İlişkiler Müdürlüğü Personeli Fatma Işıker ile beraber broşür ve kalem dağıtık. Ve konu ile ilgili bilgilendirmelerde bulunarak projemizin amacı doğrultusunda çalışmalarda bulunduk. Maç sonrası yöneticiler ve futbolculara lokantada ikramlarda bulunduk. Burada Bağımlılıkla mücadele konusunda bilgilendirmelerde bulunduk. Bundan sonrada çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” diye konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Bilgilendirme, çalışmaları, Kızıltepe'de, devam, etti, ,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı