Haber Detayı
05 Nisan 2018 - Perşembe 18:47
 
BİK Genel Müdürü Yakup Karaca, Mardin'e Geliyor
Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca, Basın İlan Kurumu Mardin Şubesi tarafından Dicle Kalkınma Ajansı iş birliğiyle düzenlenen “Kurumsal İletişim Uygulamaları ve Yönetimi” eğitiminin sertifika törenine katılmak üzere Mardin’e geliyor.
GÜNCEL Haberi


Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca, Basın İlan Kurumu (BİK) Mardin Şubesi, Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) iş birliğiyle yerel basın çalışanlarına yönelik geçtiğimiz günlerde verilen “Yerel Basında Mizanpaj ve Haber Dilinin İyileştirilmesi” eğitimlerinin ardından, bu kez TRC-3 bölgesindeki basın ve halkla ilişkiler müdürlüklerinde çalışan personele “Kurumsal İletişim Uygulamaları ve Yönetimi” eğitim programının sertifika törenine katılmak üzere yarın Mardin’e gelecek.

Dört gün boyunca Dicle Kalkınma Ajansı’nın (DİKA) genel merkez binası toplantı salonunda Mardin, Batman, Şırnak ve Siirt’te yer alan kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan 20’ye yakın personeline eğitim verilmesi hedeflenen programın yarın ki son oturumun ardından katılıcımalara sertifikaların düzenlenecek tören ile verilecek.

Basın İlan Kurumu olarak Dicle Kalkınma Ajansı (DİKA) iş birliğiyle daha önce Mardin'de yerel basın çalışanlarına yönelik ‘Yerel Basında Mizanpaj ve Haber Dilinin İyileştirilmesi’ eğitimleri verildiğini anımsatan Basın İlan Kurumu (BİK) Mardin Şube Müdürü Adnan Günbegi, “ Bu eğitimin sonunda gelen olumlu tepkiler üzere BİK Genel Müdürü Yakup Karaca’nın da katkılarıyla DİKA’ya ikinci eğitim başvurumuzu yaptık. Bu kez TRC-3 bölgesi dediğimiz Mardin, Batman, Siirt ve Şırnak’ta hizmet veren kamu kurum ve kuruluşların Basın ve Halkla İlişkiler müdürlüklerinde çalışan personele ‘Kurumsal İletişim Uygulamaları ve Yönetimi’ eğitim verdik. Yarın son bulacak eğitim programımızın sonunda programa katılım sağlayan katılımcılara Basın İlan Kurumu Genel Müdürümüz Yakup Karaca’nın da katılacağı tören ile sertifikalarını vereceğiz.  Genel Müdürümüz daha öncede düzenlediğimiz ‘Yerel Basında Mizanpaj ve Haber Dilinin İyileştirilmesi’ eğitimlerimizin sertifika törenine katılmıştı. Genel Müdürümüzün yine sertifika törenine katılması bizleri mutlu etti.” dedi.

Dicle Kalkınma Ajansı’nın (DİKA) genel merkez binası toplantı salonunda gerçekleşecek sertifika törene Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Yakup Karaca’nın yanı sıra birçok davetli katılacak.

Mardin Arena/Adnan Koçhan

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: BİK, Genel, Müdürü, Yakup, Karaca,, Mardin'e, Geliyor,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı