Haber Detayı
31 Ekim 2019 - Perşembe 14:03
 
Belediye Başkanı Tutaşı: "Kaynaklarımızı akılcı kullanıyoruz"
Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı araç filosunun günden güne genişlediğine vurgu yaparken, “Araçlarımızın artmasının yanında, bu konuda kaynaklarımızı tasarruflu kullanıyoruz” dedi.
GÜNCEL Haberi


Artuklu Belediyesi araç filosunu genişletmeye devam ediyor. Bu konuda belediye kaynaklarını da en akılcı şekilde kullanan Belediye, araç filosunda yeniliklerini sürdürüyor. Bu bağlamda bir yeni araç daha alındı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığının hibe ettiği bir adet sıkıştırmalı çöp kamyonu temiz bir Artuklu hedefiyle hizmet vermeye başladı.

Kaynaklarımızı akılcı kulanıyoruz

Filonyu genişletirken Belediyenin kaynaklarını düşünen bir yapıda çalışmalar yaptıklarına dikkat çeken Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “İlçemizde çalışmalarımız artarak devam etmektedir. Birimlerimiz yaşanabilir bir Artuklu’yu inşa etmek için gecesine gündüzüne katmaktadır. Çalışmalarımızla ilçemiz adata bir şantiye alanına dönüşmüştür. Öte yandan hizmetlerin kalitesinin artması için de araç ve gereç envanterimizi genişletiyoruz. Yeni araçlar bünyemize dahil olurken, bunu bütçemizi en az etkileyecek şekilde yapıyoruz” ifadesini kullandı.

Bakanlığımıza teşekkür ederiz

Başkan Tutaşı şöyle devam etti: “Geçtiğimiz günlerde Çevre ve Şehircilik Bakanlığımız bir araç desteği sağlamıştı. Bugün yine bir çöp kamyonu belediyemize bakanlığımız tarafından hibe edildi. Aracımız temiz bir Artuklu hedefiyle hizmet vermeye başladı. Biz kaynaklarımızın daha çok hizmete ve projelere gitmesi için aynı hassasiyetimizi sürdüreceğiz. Çevre ve Şehircilik Bakanlığımıza araç desteği için teşekkür ederiz”

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Belediye, Başkanı, Tutaşı:, "Kaynaklarımızı, akılcı, kullanıyoruz",
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı