Haber Detayı
12 Temmuz 2019 - Cuma 15:56
 
"Başlayan Kurslar Öğrencilerin Gelişimine Olumlu Katkı Sağlıyor"
Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, Bilgi Evinde başlayan yaz kursları ile öğrencilerin kendilerini geliştirdiğini kaydetti.
GÜNCEL Haberi


Artuklu Belediyesi Bilgi Evi yaz aylarında gençlerin daha güzel geçirmesi amacıyla çalışmalarına devam ediyor. Bu bağlamda açılan kurslar ise öğrencilerin kişisel gelişimlerine katkı sağlıyor. Kısa süre önce başlayan satranç, gitar, keman, bağlama, resim, İngilizce ve halk oyunları kursları ise gençler tarafından yoğun ilgi görürken, başlayan kurslar ile öğrenciler mutlu oldular.

Yaz ayları güzel geçiyor

Başlayan kurslar ile öğrencilerin geliştiğini söyleyen Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “Belediyemiz gençlerin ve öğrencilerin yanında olan bir yönetim anlayışıyla çalışmalar yapmaktadır. Gençlerimizi önemsiyor ve onların istekleri doğrultusunda bir ilçeyi inşa ediyoruz. Bu noktada yaz aylarının da öğrencilerimiz açısından iyi geçmesi için çaba veriyoruz. Bilgi Evimizde açtığımız kurslar ise öğrencilerimiz ve gençlerimiz için son derece faydalı geçiyor” dedi.

Yetenekli gençlere fayda sağlıyoruz

Kurslara olan ilgiden memnun olduklarını dile getiren Tutaşı, “Kurs duyurumuzu yapmamızın akabinde yoğun bir talep oldu. Akabinde ise müracaatları alarak kursları başlattık. Öğrencilerimiz sanatı ve folklorik değerlerimizi kurslarda öğreniyorlar. Bu sayede ilimizin yetenekli gençlerinin de önünü açıyoruz. Belediye olarak genç dostu çalışmalarımız sürecek” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: "Başlayan, Kurslar, Öğrencilerin, Gelişimine, Olumlu, Katkı, Sağlıyor",
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı