Haber Detayı
20 Eylül 2019 - Cuma 09:53
 
Başkan Tutaşı: “Sorunları masaya yatırdık”
Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, ilçenin sorunlarını çözmek adına Mardin Büyükşehir Belediyesi önemli işbirliği içinde olduklarına değinirken, “Sıkıntıların bitmesi adına toplantılarımıza başladık. Kısa zaman içinde güzel sonuçlar alacağız” dedi.
GÜNCEL Haberi


Artuklu Belediyesi ve Mardin Büyükşehir Belediyesi ilçenin sorunlarını bitirmek adına toplantılar yapıyor. Bu bağlamda Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı başkanlığında bir toplantı daha gerçekleştirildi. Belediye hizmet binasında düzenlenen toplantıya Mardin Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi yetkilileri ve Büyükşehir Belediyesi icracı daire başkanları ve Artuklu Belediyesi müdürleri katıldı.

Sorunları masaya yatırdık

İşbirliği içinde önemli işler başaracaklarını belirten Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “Belediyemiz kendi sorumluluk alanında olan işler ve projeler için çalışmalarını sürdürmektedir. Bu konuda 5 ay içinde önemli çalışmalar yaptık. Biz ilçemizin sorunlarının her yönüyle bitmesi için çaba veriyoruz. Bu konuda Büyükşehir Belediyemizin yetkisi altında olan işler de söz konusudur. Bu nedenle Mardin Valimiz ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekilimiz Mustafa Yaman’ın önderliğinde görüşmelerimize başladık” dedi.

Hemşehrilerimizin isteklerini biliyoruz

Yapılacak işbirliği ile Mardin’in kazanacağının altını çizen Tutaşı, “İlçemizin ve ilimizin sorunları gittiğimiz her yerde vatandaşlarımız tarafından bir aktarılıyor. Biz de bu sorunların bitmesi adına elimizi taşın altına koyuyoruz. Yapacağımız örnek işbirliği ile hemşehrilerimizin beklentilerini karşılayan bir yöntem belirleyeceğiz. Sürekli koordinasyon sağlayarak başarılı bir yol haritası çizeceğiz” şeklinde konuştu.

Kaynak: Editör:
 
Etiketler: Başkan, Tutaşı:, “Sorunları, masaya, yatırdık”,
Haber Videosu
Yorumlar
Ulusal Gazeteler
Yazarlar
Nöbetçi Eczane


Nöbetçi eczanlerle ilgili detaylı bilgi için lütfen tıklayın.

Arşiv
Haber Yazılımı